Вхід | Реєстрація

Люди – найцінніше багатство України!    

У Чутівському районі кандидат у народні депутати України Артем Вітко представив місцевим мешканцям свою передвиборчу програму.

Цього дня чимало жителів Чутового та навколишніх сіл завітало до районного будинку культури. Артем Вітко детально розповів про основну мету та кожний із напрямків своєї програми, і те, як втілюватиме окресленні завдання у Верховній Раді, якщо йому виборці довірять представляти їхні інтереси у парламенті наступного скликання.

Народний обранець пригадав ті перемоги, які виборював спільно із людьми. Під час зустрічі було обговорено проблеми в житлово-комунальній сфері, медичне обслуговування, стан доріг, ситуацію в ООС тощо.

– Особливо радий бачити стільки людей у залі, – зазначив народний депутат-захисник. – Ви – ті, хто щодня працює задля кращого майбутнього України. І від вас залежить те, яким шляхом піде наша держава. Щиро дякую за підтримку! Розчулений такою теплою та дружньою зустріччю!

– Артем Вітко – надійна й відповідальна людина, – вважає Руслана Сіроштан із села Первозванівка. – Чоловік сказав і зробив. Усі обіцянки виконує, навіть незважаючи на складну ситуацію в Україні. Імпонує, що у його програмі головний пріоритет – це проста людина.

– Таким і має бути справжній народний депутат, – переконаний директор Сторожівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександр Боровик. – Ми всі – учні, педагогічний колектив, батьки вдячні за його добрі справи.

– Громада підтримує Артема Леонідовича, бо він реально допомагає, – говорить Наталія Васюта із села Черняківка. – Із таким депутатом можна не боятися за своє майбутнє.

– Політик має чути людей і максимально вирішувати їхні питання, бо саме люди – найцінніше багатство України, – наголошував Артем Вітко. – Коли ж не чує – це маріонетка і брехун. На жаль, таких у нас ще вистачає. Але ми однозначно йдемо іншим шляхом – правильним. У мене чітка програма дій на наступні п’ять років – для кожного району та кожного селища. Не хочеться втратити той темп змін, який ми з вами взяли. Відповідальність за такий вибір – майбутнє наших дітей та країни!

Поділитися:
15 липня 2019, 12:02 | Блог: Артем ВІТКО | Переглядів: 1415
Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Коментарі до цього запису заборонено автором
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації