Вхід | Реєстрація

У селі Кустолово-Суходілка розпочато процес повернення землі селянам    

Землі місцевих пасовищ Машівська РДА передала в оренду фермеру. І він почав їх розорювати. Тепер людям ніде випасати худобу. За допомогою селяни звернулися до депутата-захисника Артема Вітка. Народний обранець днями відвідав Кустолово-Суходілку Машівського району.

Під час зустрічі із місцевими мешканцями Артем Вітко повідомив, що його команда активно почала процес повернення селянам землі.

– Ми звернулися до генеральної прокуратури та Національної поліції України, – зазначив нардеп. – Нині порушено два кримінальних провадження стосовно посадових осіб Машівської райдержадміністрації за фактом зловживання владою і підробки документів. Стан розслідування справи триматимемо на контролі. Винні мають не уникнути відповідальності.

На час розслідування цих кримінальних проваджень землі взято під охорону, щоб не допустити їх подальшого розорювання. Селяни стверджують, що ці кроки, ініційовані Артемом Вітком, для них досить важливі.

– Домовилися вести постійний діалог із народним депутатом, – каже місцева мешканка Надія Колішко. – Спільно триматиме на контролі наші нагальні проблеми. Передусім, питання землі, яке гостро стоїть ще із 2004 року. Інтересами громади знехтували: ніхто не звітував, не попереджував, що так поступлять із земельними паями. Артем Вітко, на противагу багатьом чиновникам, намагається відновити справедливість. За це йому дуже дякуємо.

– Не замислюючись став на бік людей, – наголошував народний депутат-захисник. – Відповідь правоохоронних органів маємо. Робота у цьому напрямку триває. Але це тільки початок. Обов’язково доведемо дану справу до переможного завершення, адже люди – наше головне багатство і їхні інтереси мають бути понад усе. 

Поділитися:
18 липня 2019, 10:31 | Блог: Артем ВІТКО | Переглядів: 1773
Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Коментарі до цього запису заборонено автором
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації