Вхід | Реєстрація

Моя програма дій на наступні п’ять років передбачена для кожного району та селища    

Учора кандидат у народні депутати України Артем Вітко свою передвиборчу програму представив мешканцям Машівського району.

У районному будинку культури вільних місць практично не було. Машівчани прийшли підтримати народного депутата-захисника, який їм чимало допомагав. Артем Вітко розповів головні тези своєї програми, акцентувавши увагу на тому, як конкретно втілюватиме її у життя, якщо його оберуть до Верховної Ради нового скликання.

– Моя програма дій на наступні п’ять років передбачена для кожного району та селища, – зазначив нардеп. – Не хочеться втратити той темп змін, який ми з вами взяли. Якщо ви довірите мені представляти ваші інтереси у Верховній Раді, ми значно примножимо наш попередній результат. Це будуть п’ять років на правильному шляху, п’ять років успіху! Обіцяю, що виправдаю вашу довіру.

– Жодного депутата не бачила так часто у нас в районі, – каже Олена Максименко із села Вільне. – Та й взагалі раніше депутатів свого округу я й не знала. Особисто зверталася до Артема Вітка – і він моє питання вирішив. Підтримую його, він – найкращий депутат, справді, народний.

– Однозначно, Артем Леонідович – гідний захищати наші інтереси у Верховній Раді, – вважає Любов Бондар із села Миронівка. Його програма чудова – усе для людей. Думаю, він нас і надалі підтримуватиме. А тому, сподіваюся, за нього проголосує більшість.

– Артем Вітко – перший народний депутат, з яким я особисто спілкувалася, – говорить Марія Черевко із села Павлівка. – Справляє дуже гарне враження. Він багато зробив для розвитку нашої громади. Тому я бачу його у новому парламенті.

– Зустріч із машівчанами була дуже цікавою і змістовною, – наголошував Артем Вітко. – Для мене вона надзвичайно важлива, адже звідси моє родове коріння – у Кошманівці народився мій прадід Василь Ілліч. Спілкуючись із людьми, набираєшся позитиву. А відтак, хочеться працювати ще краще, приносячи користь, як окремим людям, так і Україні загалом.

Поділитися:
18 липня 2019, 12:19 | Блог: Артем ВІТКО | Переглядів: 1587
Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Коментарі до цього запису заборонено автором
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації