Вхід | Реєстрація

Треба частіше спілкуватися з аграріями, щоб розуміти їхні проблеми    

Днями у Кобеляках народний депутат-захисник Артем Вітко провів зустріч із представниками Всеукраїнської аграрної ради та підписав із ними меморандум про співпрацю.

Розмова була плідною і дієвою. Порушувалися питання ринку землі, кооперації, антирейдерства, строкатості оподаткування тощо. Артем Вітко розуміє проблеми аграріїв, неодноразово уже лобіював їхні інтереси у Верховній Раді. Збирається робити це і у парламенті наступного скликання, якщо виборці довірять йому представляти там їхні інтереси. Тому, після жвавого обговорення та годинної дискусії, сторони підписали меморандум про співпрацю.

– Артем Вітко на сьогодні один із дієвих депутатів, – вважає голова асоціації фермерів та приватних землевласників Кобеляцького району Володимир Білоусько. – Бачимо у ньому перспективу і делегуємо повноваження захищати наші інтереси. Маємо надію, що він не підведе. Адже, на жаль, щодня з’являються нові перепони, які треба вирішувати на законодавчому рівні.

– На сьогодні в аграрному секторі існує низка проблем, які шкодять розвитку агарного сектору, – говорить заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Олександр Сліпченко. – А підписання такого меморандуму – один із кроків для їх вирішення.

– Аграрна галузь – провідна в економіці України. Тому треба частіше спілкуватися з аграріями, щоб розуміти, як вони бачать розвиток цієї галузі, вважає народний депутат-захисник Артем Вітко. – Переконаний, що землі мають обробляти не великі аграрні холдинги, а малі фермерські господарства. Щоб люди мали можливість годувати себе, а не монополістів. Розвиток малих фермерських господарств – це розвиток усього сільського господарства України. Бо люди, які самі працюють на землі, роблять все, щоб її зберегти. Завжди підтримував та підтримуватиму надалі українських аграріїв, та захищатиму їхні права у новому скликанні Верховної Ради!

Поділитися:
19 липня 2019, 10:56 | Блог: Артем ВІТКО | Переглядів: 1702
Автор: Artem Vitko
Кількість записів: 24

Коментарі до цього запису заборонено автором
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації