Вхід | Реєстрація

Білики, як завжди, стартують з затримкою..    

Що й говорити - наше селище і його керівництво, завжди йшло своїм, унікальним і тільки їм відомим шляхом. Коли в Кобеляках замощували тротуари плиткою - у Біликах їх закатували в асфальт, в Кобеляках вуличне освітлення чіпляли на кожен стовп, починаючи з центру - у нас на кожен п'ятий, а центр біля магазинів і вокзалу, так і до сих пір темний.

Коли Нові - Санжари заготовлювали собі на зиму пісок, щоб посипати дороги - у нас знову пішли своїм особливим шляхом - їх вирішили просто не чистити, а просто "вкатувати" за допомогою громадськості. Тобто нашими ногами..

 

 

 

Поділитися:
3 грудня 2019, 21:01 | Блог: SKARM | Переглядів: 2200
Автор: skarm
Кількість записів: 14

Власні прозові твори різних жанрів та тематики.


1. Чудо Юдо / 4 грудня 2019, 09:42
Не дуже Кобеляки розхваляйте. Це вперше у цьому році розгорнули із самого ранку і начебто непогано. У минулому році у самісінькому центрі вулицю Касьяна після того, як упав сніг, не прогортали пару днів. Взагалі. Що робилося на околицях можна було лише представити.
2. Neznayko / 4 грудня 2019, 12:09
Шановний, не треба ля-ля, дороги в Біликах почищені, піщано-сольовою сумішшю посипані, ліхарі горять хай не на кодному стовпі, але достатньо, щоб було видно в темну пору доби....

Може ви не в тих Біликах живете?
3. Fuks / 4 грудня 2019, 12:15
Не скажу що в Кобеляках добре почищено..на довбаній площі сьогодні чуть не вдарили,машину понесло..Санич,наведіть порядок з торгашами або стоянкою..ви ж все можите..
4. Beri Mor / 4 грудня 2019, 13:32
3.Fuks
«.ви ж все можите..»

Та да,в санича здібності як у Коперфілда...але коли ЙОМУ це вигідно.
5. skarm / 4 грудня 2019, 23:33
"ліхарі горять хай не на кодному стовпі, але достатньо, щоб було видно в темну пору доби...." - а чому тоді люди досі ходять з ліхтариками. Хоча можливо у вас добрий «нічний» зір.., або ви з Біликів Миргородського району.
6. skarm / 4 грудня 2019, 23:36
2.Neznayko
«Шановний, не треба ля-ля»

-фото не брешуть, ми ж не рекламі - Фотошопу не має..
7. Neznayko / 5 грудня 2019, 06:33
Та ні, я живу в Кобеляцькому районі, в правильних Біликах, де ліхтарі горять, дороги чисті й посипані, зір нормальний, додаткове освітлення не потрібне...
8. skarm / 5 грудня 2019, 22:55
7.Neznayko
«Та ні, я живу в Кобеляцькому районі, в правильних Біликах, де ліхтарі горять, дороги чисті й посипані, зір нормальний, додаткове освітлення не потрібне...»

Віра в хороше - це завжди добре, але якщо вперто не помічати недоліки, вони можуть накопичитися і завалити всіх..
На недоліки слід вказувати -Посилання на exo.in.ua
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації