SKARM


Автор: skarm
Кількість записів: 13

Власні прозові твори різних жанрів та тематики.

Кобеляцький район накрило радіоактивним димом?


 

 


 

 

 

 

 

З ранку 17 квітня 2020 року велику частину Кобеляцького району, разом з райцентром -  накрив пласт важкого їдучого диму. Для нашого району, це не така вже й новина, інколи подібне траплялося під час лісових пожеж. Але наразі дим явно не місцевого походження, в окрузі з лісовими масивами все добре, а якщо до цього додати сильний вітер, що держиться вже близько тиждня, то стає ясно, що з Полтавщиною, таким "добром" - поділилися сусіди. Згідно новин МНС - великі пожежі лісу зараз тривають в Житомирській та Київській областях ( в зоні відчудження Чорнобильської АЕС ).

Отже, залишається надіятися, що вітер приніс до нас Житомирські димові маси, а якщо ж ні, то цікаво, за рівнем радіоактивного забруднення в повітрі, на території Полтавської області, ще хоч якась державна служба спостерігає? Було б дуже цікаво ознайомитися з такими даними.

Здоров'я всім нам!

Поділитися:
17 квітня, 20:33 | Блог: SKARM


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації