Вхід | Реєстрація

Рубрика «Кабінет»

Володимир Паршевлюк

«Кабінет» — це такий формат спілкування з чиновником, у ході якого свої запитання можуть ставити як журналісти, так і читачі «ЕХО».

Володимир Паршевлюк, новий голова Новосанжарської РДА, погодився взяти участь у «Кабінеті». Розмова відбудеться у четвер 28 серпня о 17:00 у Новосанжарській РДА.

Свої запитання ви можете поставити через форму нижче. Або телефонуйте на номер 3-18-84 28 серпня з 17-ої до 19-ої години.

Питання від читачів

Ігор Литвин
Дуже цікавить який бюджет районної державної адміністрації за рік. Тобто скільки грошей платників податків йде на утримання цієї установи?
Віктор Кобеляцький
Чи не розчарувалися Ви у виборі своєї діяльності, пішовши у політику. Чи не виявилася політика реальна зовсім іншою від тієї, якою Ви бачили її зі сторони?
Олег
Скільки штатних працівників у апараті районної адміністрації? Чи відбувалося за час вашого головування скорочення штату?
Терен
Свого часу на сайті газети Ехо, під ніком Майстер ви не раз писали, що не вважаєте потрібним існування райдержадміністрацій. Пройшло зовсім мало часу і ви стали головою однієї з цих непотрібних за вашими ж словами структур. Поясніть, як воно: бути непотрібним чиновником у непотрібній установі? І чи патріотично це: отримувати щомісячну зарплату з і без того убогого бюджету за непотрібну діяльність? В чому послідовність ваших СЛІВ і ваших ДІЙ?
До терена
мєжду прочим ставши на посаду перестав писати на сайті коментарі. дається в знаки відірваність від народу? неповірю що нехватає время. чого не пише про шкуру з середини як обіцяв? чи у шкурі стало комфортно? загарнило?
барклай
Володимире Володимировичу у свій час Ви з групою новосанжарців влаштовували перформанси або акції протесту біля білбордів із зображенням Олексія Лелюка. А ставши головою РДА разом із ним дружно берете участь у телевізійних шоу. А він же є партійцем ПР. Хто зрадник Паршевлюк чи Лелюк?
барклай
Володимире Володимировичу, по Нових Санжарах розповсюджується інформація про ліквідацію радянської символіки. У зв’язку з цим дайте відповідь на наступне запитання: Скільки коштуватиме ліквідація символіки і з якого фонду будуть виділятися гроші?
Віктор Довженко
Ходять чутки, що у Нових Санжарах діє якась комісія, котра розслідує питання із відправкою людей на Антимайдан. Чи правда це? У яких правових рамках діє ця комісія і хто її очолює?
Сашко-кашко
Чи відомо голові адміністрації про кількість військовослужбових із Новосанжарщини, які перебувають в АТО. Та яким чином він турбується про забезпечення їх необхідними оборонними засобами та продуктами харчування. Чи підтримує він зв'язки з волонтерами, якщо вони є. Чи працював над проблемою забезпечення спільно з обласною адміністрацією?
Євген Олександрович
Як Паршевлюк розцінює дії адміністрації президента та головних військовокомандувачів країни щодо батальйону "Донбас"?
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації