Вхід | Реєстрація

Рубрика «Кабінет»

Іван Терновий

«Кабінет» — це такий формат спілкування з чиновником, у ході якого свої запитання можуть ставити як журналісти, так і читачі «ЕХО».

Голова Кобеляцької РДА Іван Терновий також погодився взяти участь у «Кабінеті». Розмова відбудеться в понеділок 1 вересня о 15:00 у редакції «ЕХО».

Свої запитання ви можете поставити через форму нижче. Або телефонуйте на номер 3-33-73 1 вересня з 15:00 до 16:00

Питання від читачів

Влад
А чи вважає терновий за норму займати посаду і мати бізнес?
Євген
На посаді голови РДА Ви не відбулися-факт незаперечний. То, можливо, як медик (про що часто згадуєте) більше користі принесете на сході. Та й заступників можна взяти. Шевченко справиться за всіх, до того ж значно успішніше.
Для Євгена
Ага,січас,тільки шнурки погладять.
Владимир
Почему вы анонсировали своим первым заместителем Антонова Н.В.а реально на этой должности работает другой человек? Какие результаты искоринения коррупции в районе?
Ігор Філоненко
Ще не зайнявши посаду голови РДА Ви заявляли, що бачите одне зі своїх головних завдань - боротьбу з корупцією в районі. Потім повторювали цю тезу вже ставши головою. Які конкретні результати цієї боротьби? Чи викорінили Ви корупціонерів у міській раді?
Ігор Філоненко
Розкажіть, будь-ласка, про те, як може впливати РДА на підготовку до осінньо-зимового опалювального сезону. Задам питання конкретніше: а) як може адміністрація вплинути на переобладнання котелень під тверде паливо? б) як може адміністрація допомогти населенню в заготівлі дрів?
Ігор Філоненко
Якою була роль голови РДА у заміні одного із найуспішніших керівників Кобеляцького КХП Віталія Шулєжка на Віталія Коваля? І взагалі навіщо замінили керівника, при якому підприємство успішно працювало?
Ігор Філоненко
Скільки людей працює в штаті РДА? Чи відбулося скорочення цього штату? І в яку суму обходиться платникам податків утримання РДА в рік?
Олег
Серед медиків і громадськості район є чутки, що у жовтні голова РДА Іван Терновий буде знімати з посади головного лікаря ЦРЛ Івана Супруна і ставити на його місце "свободівця", але не Дмитра Омеляненка. Можете підтвердити чи спростувати цю чутку?
Ігор Філоненко
Уже на протязі року громадськість Кобеляцького району району хвилюють дві проблеми: діяльність комплексу "Белгранкорм" у Біликах і діяльність несанкціонованого ринку «Підкова» у центрі Кобеляк. Як РДА впливає на вирішення цих проблем?
Ігор Філоненко
Влітку цього року у Кобеляках мали відремонтувати тротуар по вулиці Шевченка на ділянці від ЦРЛ до санепідстанції. Був виготовлений проект, він пройшов всі відповідні експертизи, підрядна організація мала отримати кошти. Ви заблокували проходження грошей. Чому? Як ситуація буде розвиватися далі: чи отримають кобелячани довгоочікуваний ремонт?
Мирний
А у Кобеляках вже є цей люстраційний комітет? І хто його очолює? Бо якщо такі як Кучеренко А., то грош йому й ціна...
Ігор Філоненко
Навіть, будь-ласка, хоча б п’ять проблемних для району питань, які Вам удалось вирішити. Або вирішення яких знаходиться у фінальній стадії.
Владимир
Вы призываете строить памятники жертвам революции и войны. Как это сопоставить с решением потушить Вечный Огонь жертвам фашизма у Братских могил?
Владимир
Городские и сельськие советы решают ежедневные конкретные проблемы своих общин. Главная задача районных советов- проведение заседаний сесий и комисий. Каково Ваше мнение: нужны ли в районах райсоветы численностью 15-20 штатных чиновников?
Федір Фостенко
Чому інформацію про гарячі лінії, часи і дні прийому Ваших заступників і Вас особисто Ви не друкуєте в газеті «ЕХО»? Прохання виправити це недоопрацювання.
Федір Фостенко
Чому у Кобеляцькій районній лікарні люди із села змушені чекати у чергах, а в цей час працівники закладу проводять на прийому своїх друзів та знайомих?
Толік Гончар
Що ви чули щодо збору телефонів у зону АТО? Чи долучилися ви до цієї акції? Що саме ви робите в районі для допомоги у ситуації на сході?
Енергозалежний житель района
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України направило обласним енергопостачальним компаніям повідомлення про можливе тимчасове припинення електропостачання населення, як це було в 90-х роках, у зв'язку з виникненням дефіциту потужностей в об'єднаній енергосистемі України. Що ви будете робити як голова в такій ситуації?
Держслужбовець
Чи заставлять нас добровільно-примусово під егідою РДА чистити посадки над дорогами як це було при Таранушичу?
Опозиціонер
А скажіть пожалуста чи розкопали ви Іван Костович хоч одну злочинну схему після Таранушича? Або якісь зловживання? ДУЖЕ ЦІКАВО!
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації