Вхід | Реєстрація

Рубрика «Кабінет»

Анатолій Шкарбан

«Кабінет» — це такий формат спілкування з чиновником, у ході якого свої запитання можуть ставити як журналісти, так і читачі «ЕХО».

Гостем наступного редакційного «Кабінету» стане Анатолій Шкарбан. Анатолій Миколайовича людина, відома не лише в Кобеляцькому районі, а й у Полтавській області. Адже він ось уже кілька скликань поспіль є депутатом Полтавської облради.

Та в цьому разі Анатолій Шкарбан став ще й кандидатом у депутати Верховної Ради України по виборчому округу №149. Так що, користуйтесь нагодою ставте свої запитання. Тим більше, що, як відомо, масових зустрічей із кандидатами у депутати не буде.

«Кабінет» із Анатолієм Шкарбаном відбудеться в суботу 4 жовтня 2014-ого року, у період із 14-ої до 16ої години. Свої запитання можна поставити, зателефонувавши в цей час на номер 3-33-73 або надіславши питання скориставшись формою нижче.

Питання від читачів

Валентина
Які погляди буде представляти пан Шкарбан-як соціаліст, як бютівець, як свободівець, як ударівець чи як представник Президента? Людина, яка в 50 років бігає за ради посад від одних до інших(був лівим,а став правим і т.п.) має моральне право представляти Полтавщину у ВР? Чому пан Шкарбан не разом з Вороною на АТО (ЛІКАР)? Чи не призводять такі "активісти"до розколу держави?
Пенсіонер
Анатолій Миколайович, усьому району відомо не тільки з Ваших слів, як Ви піклуєтеся про своїх підопічних. На кого ж вони залишаться, коли Ви станете нардепом?
Матвій
Балотуючись до Верховної Ради кожен кандидат заявляє про свою простоту. Із ким із таких же простяків Ви плануєте об’єднуватися та що найперше зробите для свого округу?
Матвій
Усій області відомо про Ваші експерименти із сонячними батареями. Якщо вони справді настільки дієві то чи будете просувати їх застосування в державних закладах?
Андрій
Доброго дня. Анатолій Миколайовичу,багато моїх знайомих,в тому числі і працівники Вашого ПНБІ говорять,що Ви принижуєте своїх робітниць,і це не одна і не три людини,їх багато. На скільки це правдиво і чи не боєтесь ви,якщо це правда,що жінки і їхні чоловіки зроблять Вам своєрідний майдан в Ліщинівці? дайте будь-ласка об'єктивну і правдиву відповідь.
Інна 74
Ваше ставлення до війни? Як її припинити? Ви за війну до переможного кінця чи за негайний мир? Тільки відповідайте конкретно, а не так як оті п...ли по телевізору.
Лі Бо
Думаю Ви знаєте, що більшість українців люто ненавидять депутатів, особливо тих, що народні. Зараз люди вкидають їх у контейнери для сміття, йде до того, що будуть вішати. Навіщо Вам цей клопіт?
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації