Вхід | Реєстрація

Рубрика «Кабінет»

Анатолій Шкарбан

Увага, «Кабінет»!

Гостем редакції стане депутат Полтавської обласної ради Анатолій Шкарбан. У рамках традиційної рубрики «Кабінет» мова йтиме про процес надання субсидій населенню та адміністративно-територіальну реформу.

Свої запитання ви можете поставити через сайт «ЕХО» (за допомогою форми нижче) або зателефонувавши за номером 3-33-73.

Розмова відбудеться у суботу 11-го квітня із 14-ої до 15-ої години.

Питання від читачів

ЕХО
Кабінет іде питань немає. Активніше задавайте.
Валерій
Анатоліє Миколайовичу! Яке ваше ставлення до так званої революції гідності внаслідок якої була втрачена державна цілісність а по великому рахунку й суверенітет і наслідком якої є оті самі субсидії. Це люди вибороли таку гідність? Дякую.
Валерій
Мабуть моє поперідє запитання виглядає провокативним. Задам інше. Хто небуть із депутатів райради вивчав питання мождивого безконтрольного продажу землі внаслідок так званої реформи? Наскільки буде підконтрольне це питання районній владі чи після її ліквідації територіальним громадам?
Валерій
У зверненні до вищих органів влади від сесії райради висловлюється побажання щодо збереження району. А чому було не написати про те, що та реформа не на часі до стабілізації ситуації в країні? Дякую.
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації