Вхід | Реєстрація

Рубрика «Кабінет»

Андрій Река

У рамках рубрики «Кабінет» журналісти тижневика зададуть питання народному депутату Андрію Реці. Про задекларовану готівку, зміну автомобілів та дружбу з Володимиром Литвином ми запитаємо народного обранця 25?го грудня.

У рамках традиційної рубрики «Кабінет» Андрій Олександрович відповість на запитання, які ставитимуть не лише журналісти «ЕХО», а й всі бажаючі..

під час «Кабінету», який відбудеться 25?го грудня з 12:00 до 14:00, ви можете зателефонувати на номер (099)956–02–08 та задати нардепу питання у режимі он-лайн. Інтерв’ю з усіма відповідями на цікаві та гострі питання ми надрукуємо в останньому номері тижневика у 2016?му році.

Питання від читачів

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації