І що воно дасть? Кролик як не злазив з екрану ТБ, так і продовжує це робити. Розповідає за якісь реформи, видно по магазинам не ходить. Був в Полтаві, перед Новим роком всі показились (в магазинах та на ринку) і нікому немає до цього діла. Щоб він здох!!! Бо такі без мила знову кудись пролізуть
0 0
2.Лтава
«А кому ті звернення потрібні ?»
«А кому ті звернення потрібні ?»
От, от. І якщо хтось думає, що Мішико буде кращий,то він глибоко помиляється. Їх треба усіх гнати в шию.
0 0
А кому ті звернення потрібні ?
0 0
А Кобеляцькій райраді-слабо?
0 0
33.Степан
«онук сказав,шо твій ролік фотоштамп, бо картинки ненастоящі»
«онук сказав,шо твій ролік фотоштамп, бо картинки ненастоящі»
Стьопа побільш онуків слухай, вони тобі нарозказують. Треба своєю головою думати. Якщо не будеш думати то далеко зайдеш. Далі Європи.
36.Чудо Юдо
«А Стьопа молодець, тролить народ уже кілька днів, а вони все ведуться. Чи то може Мухамед сам себе підстьобує, бо на нього уже ніхто не реагує?:)»
«А Стьопа молодець, тролить народ уже кілька днів, а вони все ведуться. Чи то може Мухамед сам себе підстьобує, бо на нього уже ніхто не реагує?:)»
Ось, бачиш, вже й тебе нанестоящим вважають. І спробуй доведи що ти є ти, а не Мухамед
0 0
28.Яся
«Предлагаю - перевести під ваш будинок щоб і ви подумали і попиз діли»
«Предлагаю - перевести під ваш будинок щоб і ви подумали і попиз діли»
Та то вже болт ви вгадувала(в),шановна(ий).Я в Кобеляках не проживаю.Так що,самі серете-самі й нюхайте.
0 0
Домовились, красотка. Цьом-цьом!
0 0
Ну от і домовились. Я буду у білій куртці і штанах захисного кольору, в мене червоне волосся, в руках триматиму пиріжок або чебурек. А ти не забудь купити презервативи. Як мене довго не буде, то починай без мене.
0 0
Оксанко, дивись шоб і тобі Юрій Якович не дав наганяй за флірт з Антоном. Попадеш в халепу!
0 0
Попробую відповісти на запитання Мирного. Контракт є повідком, на якому влада тримає журналіста. Ним передбачено умови праці, обовязки й зарплату редактора. А ще визначено термін, до якого той контракт діє, потім депутати на сесії розглядають питання щодо продовження цього контракту на новий строк. Якшо редактор владу критикує - вона може не продовжити контракт без будь-яких обгрунтувань, тобто звільняє неугодного журналіста. Так і сталося з Зінченком. Депутати на сесії звинувачували Зінченка саме за критику в газеті, але не голосували за його звільнення, тобто за непродовження контракту з ним, просто було дві пропозиції - продовжитти контракт на 1 рік і на 5 і ні одна не набрала потрібної кількості голосів. Але Супрун пішов на незаконні дії і таки звільнив Зінченка своїм розпорядженням, Зінченко це довів в суді - про судове засідання знаю в подробицях від своєї довіреної особи. Тепер далі побачимо, наскільки справедлива більшість у районній раді, тобто як "Батьківщина" захищає чи душить свободу слова. Я прочитав на сайті "Полтавщина", що пан Лебедин, який фактично привів до влади більшість від "Батьківщини" і є депутатом обласної ради, входить там у комісію з розвитку інформаційної сфери, отож за логікою речей мав би захищати журналістів, а не виконував примхи районних чиновників. Але який наказ віддасть своїм чистокриничанським депутатам? Сьогодні сам бачив, як до редакції під’їхали шикарні іномарки, з них вийшли Харченко і Сидоренко, пішли всередину. Тепер питання: з якою метою? Думаю, Жаботинський покликав їх на переговори домовлятися, як далі бути з Зінченком. Харченко і Сидоренко - люди Лебедина, вчорашні регіонали, до того ж останній очолює в райраді бюджетну комісію, тому від них багато залежить. Я з Зінченком не дуже дружив, іноді були суперечки за оренду, але повинна бути професійна солідарність, а не блюзнірство і вислужування перед начальством, як ото Жаботинський. Даже гидко дивитися! Держись, Сашко, правда переможе!
0 0
В мене запитання до депутатів . Невже в мікрорайонах , за якими вони закріплені все гаразд з благоустроєм ? Чому ніхто з них не вніс свої пропозиції до проекту бюджету , з урахуванням виявлених проблем ? Все ж таки рекомендую Ігорю Миколайовичу створити відео рубрику "Депутат"
0 0
Я б прийшла. Так не пойму куди ідти? У селищну, чи напроти, на який час? Ще треба зачіску зробити. Як я тебе узнаю, що це дійсно ти?, ех...
0 0
Та запросив же!!! Але Оксаночка чомусчь не відповідає... Сумно!
0 0
Чи правда,що Павлуша зліг в лікарню?
0 0
Змушений погодитися з думкою Рикошету. Уточню тільки, що розмір премії та коли її Зінченко міг виписати сам собі, теж прописано в контракті, тому він тут теж не самостійний. Оксаночко, запрошую тебе на побачення, приходь прямо в селищну раду або навпроти, де Пенсійний фонд. Як тільки переступиш поріг - відразу перші двері ліворуч. Чекатиму! Тільки нікому не кажи про це запрошення, хай це буде наша маленька таємниця. Цьом-цьом-цьом!
0 0
Оксано, нарешті проснись і візьми калькулятор! І не вибачайся переді моною, бо я справді протупив, не могла райрада платити Зінченку зарплату, він її в редакції получав. Визнаю свою дурницю.
0 0
Прошу вибачення перед Антоном, я не порахувала, дійсно 22000/4=5500 за місяць. Вибачте за непорозуміння, останнім часом якась сонливість. Користуючись нагодою вітаю свіх з Новим Роком. Бажаю мирного неба, достатку і благополуччя у Ваших родинах.
0 0
А по-моєму у Когось нема ні такту, ні совісті,ні культури! Мишку Федоровського, класного пацана на одному рівні з козою! Мені здається це занад-то.Хтось перевершив сам себе.Цей чолов’яга. ОДИН з району попав на Х-фактор ,а ви ото його так з козою. Він би і без кози станцював афігєнно.
А ну ка сам вийди і попробуй ,як воно .Бо базарить дуже легко. І побачим хто є хто.
А взагалі оцінювався по-моєму талант учасниці. А ми бачили тільки талант Міші, а у Лукачової тільки сало до колін звисало, трусила ним,як хвойда.
Я не заперечую, може в когось українська вдача і дуже любить сало. Але це інша справа! Це ж конкурс краси, а не ярмарка.
А доречі у Гончарової є талант, і вона це сама довела.Сама вийшла на творчий номер, заспівала без всяких фонограм, а не як всякі Лукачові. Тільки дурачок міг це не замітить.
Я згодин з вами тільки одним. Може в Кобеляках є дівчата і красивіші, але ж вийти на сцену може не кожен. Я от наприклад боюся сцени.
А вони не побоялися і довели свій талант , кожна по-своєму.
Мені наприклад сподобалися 2 учасниці:Нечта і Гончарова.
Хоча Анжеліка теж класно розповідала вірш.
І доречі про Нечту дуже скромно згадали в статті, вона заслуговує на багато більше. Я б їй присудив 2 місце(Перша Віце Міс)
А ну ка сам вийди і попробуй ,як воно .Бо базарить дуже легко. І побачим хто є хто.
А взагалі оцінювався по-моєму талант учасниці. А ми бачили тільки талант Міші, а у Лукачової тільки сало до колін звисало, трусила ним,як хвойда.
Я не заперечую, може в когось українська вдача і дуже любить сало. Але це інша справа! Це ж конкурс краси, а не ярмарка.
А доречі у Гончарової є талант, і вона це сама довела.Сама вийшла на творчий номер, заспівала без всяких фонограм, а не як всякі Лукачові. Тільки дурачок міг це не замітить.
Я згодин з вами тільки одним. Може в Кобеляках є дівчата і красивіші, але ж вийти на сцену може не кожен. Я от наприклад боюся сцени.
А вони не побоялися і довели свій талант , кожна по-своєму.
Мені наприклад сподобалися 2 учасниці:Нечта і Гончарова.
Хоча Анжеліка теж класно розповідала вірш.
І доречі про Нечту дуже скромно згадали в статті, вона заслуговує на багато більше. Я б їй присудив 2 місце(Перша Віце Міс)
0 0
4.гість999
«.Хто їх відбирав для конкурсу?Без обид,звичайно»
«.Хто їх відбирав для конкурсу?Без обид,звичайно»
0 0
Паша,ти лягай вже на дно,бо посадять.
0 0
Я б козі дав перший приз,їй-богу!Ну вибрали номінанток...Коли йдеш просто по Кобеляках,ну красуня на красуні,просто дух перехоплює,а на сцені...як би сказати,ну "не очєнь".Хто їх відбирав для конкурсу?Без обид,звичайно.
0 0
Хух, як важко із людьми. Передивися відео Спеціально рахував скільки разів окремо в кадрі зявляться Гончарова і Лукачова. Вийшло порівну. На третьому місці Нечта. Потім засік скільки секунд транслювали відео із виступами учасниць. Вийшло, що найдовше - три хвилини транслювали виступ Лукачової, потім - Нечти, потім - Гончарової. так що тут перекос в бік Лукачової таки є. Але відверто кажучи і виступ її був цікавішим. Тут коза, і Федоровський. Так що якоїсь упередженості чи необєктивності, я особисто так і не побачив.
І скажіть в кінці кінців, ким доводиться Лукачова Діденку. Вона його мама, донька, тітка чи сестра?
І скажіть в кінці кінців, ким доводиться Лукачова Діденку. Вона його мама, донька, тітка чи сестра?
0 0
8.Пришлий
«
Ты достал своим Бисмарком и дурачиш тут народ»
«
Ты достал своим Бисмарком и дурачиш тут народ»
З чим можна погодитися з тобою захисником російсько-путінських загарбників і фашистів ,то це те що Росія і Украіна це держави сосіди, як і Німеччина та Австрія відповідно з спорідненими мовами.Але могутність Німеччини без Австріі не підірвана, хоча Гітлер вважав як і Путін, що треба анексувати Австрію, а Путін зараз хоче силою зброі відновити Росію в межах колишнього СССР.Ну і звичайно Украіна це перлина у власності Російськоі імперіі,так що досить розмов про братні народи.Щоб ти знав планета Земля наш спільний дім , а всі люди брати і сестри!
0 0
4.Петлюрівець
« батько міста !!!»
« батько міста !!!»
Скажу більше-татусь,а ще лагідний,як мама...
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Такі люди як чумак заганяють футбол в жопу , після такого судейства не хочеться грати зовсім. як що ти чітаєш цей комінтарій подумай і зовсім не берись судити Клоун сраний
0 0





