7.Невчитель
« Невчитель / сьогодні, 13:57»
« Невчитель / сьогодні, 13:57»
100% погоджуюсь.
9.Машка
«9. Машка / сьогодні, 14:05»
«9. Машка / сьогодні, 14:05»
Якщо авто куплене за сумнівні кошти то 25 жовтня люстрація незалежно від партії. Те, що ідуть командою.то добре.
0 0
Відчувається,що із всіх кандидатів допік інших саме Федоренко,що опоненти вже задумуються зірвати вибори в Санжарах, река навіть охороняє в селищній раді територіальну комісію.В Медичному центрі один з технічних кандидатів навіть дякував Реці,за те що він висунувся в кандидати на посаду селищного голови і що він як оберуть буде допомагати Реці керувати.Чи Ви зовсім подуріли,сядьте на Рекину лавочку і подумайте,що Ви хочете,від виборів.Щоб Вас і далі ці тримали за бидло,повісив на вуха розочки та лапшу.Будемо голосувати дійсно за достойного кандидата
0 0
Просто якийсь дурдом,як наче в Санжарах,більше людей не має,не має в районній раді від селища депутатів, не має народного депутата,не має голови РДА з заступницями і голови ради і його заступника.Вам повинен щось зробити Федоренко,а самі не пробували.такий народ став аби хтось Вам,а не Ви комусь,скільки і що не роби,все одно не бачать і не чують.Якби зараз мішками,цукор, гречку, і аптечки,то зразу відчули благодействие.Ви ще забули,що депутат не плотнік і не робочий,є сільський головав,який повинен організувати роботу,коли депутат йому допоміг вибити кошти чи будматеріали,а не сидіти соплі жувати
0 0
Ні не забув так він обіцяв людям це зробити .
0 0
Ви мабуть забули скільки часу він депутатствує? Тільки вибрали і щоб усе одразу
0 0
17.Служащий
«То шо привозить Палена погоди нам не строіть. То шо просим не везе а потом ще телефон перестає брать. Самі виживаєм. а ви тут волонтер-волонтер»
«То шо привозить Палена погоди нам не строіть. То шо просим не везе а потом ще телефон перестає брать. Самі виживаєм. а ви тут волонтер-волонтер»
А до петра олексійовича дзвонить не пробували?Знайшли мать-Терезу.
0 0
хай покорче тим руки хто це зробив, люди роблять все для людей щоб було класно вiдпочивати - життя воно як бумеранг
0 0
18.професор
«! Матч Україна - Словенія відбудеться у Полтаві. »
«! Матч Україна - Словенія відбудеться у Полтаві. »
Хоть какой-то-"луч света в темном царстве".
0 0
Ау, Перемога! Матч Україна - Словенія відбудеться у Полтаві. кругом , неспокійно, однако...
0 0
То шо привозить Палена погоди нам не строіть. То шо просим не везе а потом ще телефон перестає брать. Самі виживаєм. а ви тут волонтер-волонтер
0 0
Біля"землі Матюхова" гектари заросли бурянами так що вперед зависники а проголосую за Матюхова якщо він трудиться на землі значить буде з нього користь і в інших справах
0 0
15.Народ
« Заслуги офігенні-матом вимагати гроші з фермерів, передачі з батьків...»
« Заслуги офігенні-матом вимагати гроші з фермерів, передачі з батьків...»
Не знаю хто така Пальона,але одного разу,бувши на базарі,почув матюки жіночки,яка вимагала гроші(а саме вимагала,а не просила) для воїнів АТО, а дядько мав необережність їй відмовити (бо ще не вторгував),то в мене склалося враження,що вона не волонтер,а матьорий бойовик штрафбату Гіві або Мотороли.
0 0
Антонов должен стать депутатом щоб падругу Пальону зробить Почесним громадянином. Заслуги офігенні-матом вимагати гроші з фермерів, передачі з батьків... Новою поштою швидше і дешевше, тільки Свєтка получе дулю з маком.
0 0
Нічого не маю проти вчителів , але вчити вони дітей не бажають , рідко хто з них не займається репетиторством.Відносно 1700грн , то значна частина живе на багато менші доходи.Якже бідні вчителі , лікарі , міліціонери , держслужбовці їздять на таких дорогих іномарках , а ще тратяться і на бензин , який більше 20 грн за літр.Багато чиновників службовим транспортом ще й своїх жінок на роботу возять , а купувати бензин не мають поняття - все за бюджет.
0 0
12.Миролюб
«Цікава інфо вилазить. Так може він, того, обрізаний?»
«Цікава інфо вилазить. Так може він, того, обрізаний?»
Та мабуть ні.В Коваленківці відкрив нібито не синагогу.Хоча чухає в причинному місці часто,навіть коли виступає,мабуть заживає.Або ж на дискотеці малолєтки з "живностю" попалися.
0 0
25.Семен
« нічого не маю проти Матюхова , але не бачив , щоб він лідирував.Да і буду голосувати таки за Брейка , хоч він і мент , як дехто говорить.Я трохи знаю Матюхова , то можу сказати , що він дуже високомірний , високої думки за себе , на людей дивиться зверхньо , для нього чужа думка неприйнятна , а потім ще й має тягу до БАБЛА.Посада міського голови може його спортити до кінця.»
« нічого не маю проти Матюхова , але не бачив , щоб він лідирував.Да і буду голосувати таки за Брейка , хоч він і мент , як дехто говорить.Я трохи знаю Матюхова , то можу сказати , що він дуже високомірний , високої думки за себе , на людей дивиться зверхньо , для нього чужа думка неприйнятна , а потім ще й має тягу до БАБЛА.Посада міського голови може його спортити до кінця.»
Матюхов ще не міський голова , а вже землю гектарів зо два прихопив там на своєму кутку , залишилось стати МЕРОМ і все узаконити
0 0
11.гість
«дівчатка розказують-що того діла в нього менше за його язик»
«дівчатка розказують-що того діла в нього менше за його язик»
Цікава інфо вилазить. Так може він, того, обрізаний?
0 0
Терня та Антошка на майдані заробили по машиніа потім не поділили портфелі і розкакалися і от АНТОШКА знову лізе-в каку-НУ хто він-- такий собі гуляка-та й то дівчатка розказують-що того діла в нього менше за його язик-так вони інколи допускають його домасажу.... язиком--бо на більше він не пригодний...
0 0
28.Клим
« Чому Копелець не займався благоустроєм Кобеляк перед виборчим процессом ? »
« Чому Копелець не займався благоустроєм Кобеляк перед виборчим процессом ? »
Та тому, що це не його справа, за це Ісип зарплату отримує. Обирайте його ще раз на свою голову і заспокойтесь.
0 0
Сьогодні на ринку відбувалися цікаві речі . Копелець бігав кругом молодиків , які перекопували біля відділення ощадбанку газон , напево благоустроєм займалися нашого міста , хтось кукурудзу по дешевняку віддавав , хтось активно агітував за себе чи за своїх партійних босів .Вражає також і активність Кобеляцької міської ради напередодні виборів . Неймовірна активність . Відверто кажучи думав , що після подій на Майдані щось зміниться , але розчарувався . На мою думку (і мабуть не тільки мою)- влада - це гроші і боротимуться за неї до останньої краплі поту , бо це бабло . Чому Копелець не займався благоустроєм Кобеляк перед виборчим процессом ? Чому кукурудзу не роздавали до виборчого процессу ? Чому в місті не проводились постійно роботи з благоустрою ? Чому дешеве м"ясо на площі роздають тільки перед виборами ? І таких "чому" дуже багато . Споглядаючи на це все , стає смішно . Нас з Вами знову купляють , хтось м"ясом , хтось покращенням умов проживання , хтось кукурудзою .
0 0
6.свій47
«А за ригів не соромно? »
«А за ригів не соромно? »
За ригів не соромно, бо при них гривня коштувала в чотири рази більше і не було братовбивчої війни. Хоча теж далеко не ідеал.
0 0
Свій47 нервує. Певно з друзів Антонова. Пропоную виборцям пройтися біля штабів партій, які йдуть на вибори та подивитись на автопарки. Лідирує УРП за ним партія непростих людей і Солідарність. Називають себе: ми одна команда. Думай, народ, 25 жовтня-день люстраціі.
0 0
1.Валентина
«От прямо необхідно виділяти додатково на зарплату лікарям і вчителям , вони такі бідні. »
«От прямо необхідно виділяти додатково на зарплату лікарям і вчителям , вони такі бідні. »
Та ні, більшість таки бідні, але ж і дурні, бо самі не хочуть вчитися і вважають, що вже все на світі знають.
0 0
2.вчитель
«А педагоги, вже навіть до Дня учителя,не бачили додаткових виплат років п’ять! Як жити далі з такими цінами навіть не уявляю! »
«А педагоги, вже навіть до Дня учителя,не бачили додаткових виплат років п’ять! Як жити далі з такими цінами навіть не уявляю! »
А хто ж тоді повинен уявляти? Далі написане не стосується вас особисто, але.... Вчителі несуть бодай чи не головну відповідальність за майбутньє України і українців, бо саме вони найбільш причетні до виховання і навчання молоді. І нічого перекладати відповідальність на владу обрану народом який навчали саме вчителі у широкому розумінні, тобто не лише в школі а й у вузі. Народу через ЗМІ промили мізки і він від цього втратив розум. С кожним роком він обирає все гіршу і гіршу, владу все непрофесійнішу і ворожу до українського народу. А ще ж не виросло те покоління, яке виховане сучасними вчителями. Ото вже буде.... Так що, як кажуть, "що посієш, те й пожнеш". У мене багато знайомих вчителів і ніхто із них, крім декількох пенсіонерок, честь і хвала їм, не розуміє того, що відбувається і, що найстрашніще, і розуміти нічого не хоче. Я не знаю вчителя в Кобеляках, який би розумівся на елементарних речах. Маю на увазі те, що відбувається сьогодні у світі і місце в ньому України. Вони залюбки пливуть за течією і навіть не намагаються в кулуарах, як тепер стало модно говорити про часи "тоталітаризму", на кухні, обговорювати проблемні питання, бо і самі не розуміють нічогісінько. Дітей навмисне калічать пограмами, які для того і створені. І це починаючи з перших класів. Візьміть, наприклад, сучасну матиматику. Та методологія призвана порушити логічне мислення, яке й так у дитини ще несклалось. Де старі підручники типу Кисельова? Кажуть - то совок. А що робиться з історією! Змалку вбивають в голови порочні, не вірні псевдопатріотичні догми і фактологію. Всупереч конституції викладають так звану християньску етику і більшість вчителів навіть не підозрюють про заподіяну шкоду від цього іудохристиянського талмудизму. Із ста вчителів 99% не розуміють шкоди, особливо у довготермінову плані. Ганьба таким вчителям.
0 0
5.Паша
«. Соромно за таких депутатів. Х»
«. Соромно за таких депутатів. Х»
А за ригів не соромно? Перекрасилися і грабують. Де люстрація? Де контроль влади? Людей купують як вівців, а вони мекають за гречку та обіцянки. Герої життя віддали і відддають, а ми не наїмось все, щось ділимо, когось ганьбим, сором..
0 0





