питань тут багато. Беручи за приклад твердження свідомих про то що усі біди аж до виверження вулканів сфабриковані Путіним можно сказати що це фейк СБУ. Хтось же поміщав записи перемов "сепаратистів" як вони "збили" Боінг. І всі свідомі вірять що його збили РФ чи сепаратисти. Хоч увесь світ з такого твердження смієтья.
Так от хіба важко завести сторінку і помістити туди потрібні фото і інфо.
Але якщо то правда то також не дивно. Дія породжує протидію. Око за око. Ніхто ж не досліджував її біографію. А що як її коханого чи брата чи батька вбили?
Ну і взаалі ж не тільки вуйки здатні щось відстоювать зі зброєю. Донбас край моодогвардійців між іншим.
Так от хіба важко завести сторінку і помістити туди потрібні фото і інфо.
Але якщо то правда то також не дивно. Дія породжує протидію. Око за око. Ніхто ж не досліджував її біографію. А що як її коханого чи брата чи батька вбили?
Ну і взаалі ж не тільки вуйки здатні щось відстоювать зі зброєю. Донбас край моодогвардійців між іншим.
0 0
Солдатам потрібна їжа , тепло , зброя, а не дитячі оці забави. Чи хоч в одній країні світу армія воює с такими ганчірочками. "21 століття, хоч орієнтуйтеся. Не Чудіть.
0 0
Автор: Стебан ЛУГОВОЙ.
0 0
4.сидір
«Я патріот України в душі »
«Я патріот України в душі »
На сьогодні це твій діагноз. А реалі- презедент, голова ВР, премєр-мініст - єврї, в Уряді іноземці. А Україні сЛАВА.
0 0
Всі статті цього автора-це знущання над дійсністю.Я патріот України в душі і ніяка китайська вишиванка за захмарною ціною цього не замінить.Невже її наявність є основним атрибутом патріота
0 0
9.Читач
«Подивлюсь. Чого ж ти ссилку не дав?»
«Подивлюсь. Чого ж ти ссилку не дав?»
Частини фото немає, але частина все ще присутня. Та не самі ж намалювали недостающі фото - мабуть таки були.
Дівчинка за відсутністю розуму видно вирішила, що війна - це романтично. Там уже не одна сотня таких юних романтиків загинуло.
Хоча що дійсно була снайпером - не факт. Ну була у камуфляжі, ну тягала колорадську ленточку - це ще не значить, що в людей стріляла. Розберуться... або ж не розберуться
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
І до пам"ятника стоятиме черга,як до дєдушки Лєніна.А біля підніжжя "нескореній снайперші" будуть приймати в піонери.
Фу,блядь,аж подих перехопило від такої картини!
11.АлександрЪ
«Когда-нибудь ей памятник в Киеве поставят. Бронзовый»
«Когда-нибудь ей памятник в Киеве поставят. Бронзовый»
І до пам"ятника стоятиме черга,як до дєдушки Лєніна.А біля підніжжя "нескореній снайперші" будуть приймати в піонери.
Фу,блядь,аж подих перехопило від такої картини!
0 0
Когда-нибудь ей памятник в Киеве поставят. Бронзовый.
На аллее Героев Восставших республик.
На аллее Героев Восставших республик.
0 0
Изменения к лучшему уже наметились Началось все с вышиванок.
Ой, точно намітилися. Сижу у вишиванці, в хаті холодно, в середині все болить, їсти хочеться, пенсія закінчилася. Ні за газ заплатити, ні анальгіну, бодай, купити, і на хлібину не залишилося. Не біда, а я ж у вишиванці!!!! Слава Україні.
Ой, точно намітилися. Сижу у вишиванці, в хаті холодно, в середині все болить, їсти хочеться, пенсія закінчилася. Ні за газ заплатити, ні анальгіну, бодай, купити, і на хлібину не залишилося. Не біда, а я ж у вишиванці!!!! Слава Україні.
0 0
Єдине питання.Хто в Кобеляках не знає чи не розуміє української мови?( за замовчуванням min.95% населення-українці.)Стаття контрпродуктивна.А моє питання риторичне.
0 0
1.народ1111
«на КОЛ ёё посадить и пусть получает экстрим...проститутка....шалава....ух..... разорвать её живьём на часточки...»
«на КОЛ ёё посадить и пусть получает экстрим...проститутка....шалава....ух..... разорвать её живьём на часточки...»
Хорошо подумал, прежде чем такое написать?
Я в шоцi...
0 0
Бачив вчора цих великих політиків, які вчора зібрали нараду в РДА.Барани і ті щось мичать.
0 0
Мати Божа, а чого це читач ще жодного коментаря не написав? Не порядок! Якиа замітка пропадає - тут можна і про коб і про євреїв і хайль путлєр приплести! А ну -ФАСССС!!!
0 0
Команда Колос-100%
0 0
7.Маска
«Так зайди на її сторінку у»
«Так зайди на її сторінку у»
Подивлюсь. Чого ж ти ссилку не дав?
0 0
Що ж тут ненормативного?
Між іншим нафотографувати таких з ножами можна було і паршевлюковому пластунському таборі в Нових Санжарах. А хто небуть уявляє що таке вбити людину? Запитайте тих хто був в АТО чи в Афгані. Не всякий вирод OK на таке здатний.
Між іншим нафотографувати таких з ножами можна було і паршевлюковому пластунському таборі в Нових Санжарах. А хто небуть уявляє що таке вбити людину? Запитайте тих хто був в АТО чи в Афгані. Не всякий вирод OK на таке здатний.
0 0
4.Читач
«Як відразу і повірили "українській" "правді". »
Так зайди на її сторінку у ВК і сам побачиш, за кого ти тут ...опу рвеш. Принаймні, вчора ця сторінка була доступною.«Як відразу і повірили "українській" "правді". »
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Між іншим нафотографувати таких з ножами можна було і паршевлюковому пластунському таборі в Нових Санжарах. А хто небуть уявляє що таке вбити людину? Запитайте тих хто був в АТо чи в Афгані. Не всякий урод на таке здатний.
0 0
4.Читач
«Та знаєте скільки там справжніх готових снайперів які такими служили навіть в афгані. І готовити не потрібно.»
Ого, ти і це знаєш?«Та знаєте скільки там справжніх готових снайперів які такими служили навіть в афгані. І готовити не потрібно.»
0 0
Як відразу і повірили "українській" "правді". То таке дівча як і те що з Біликів чи з Галівки що музиканта у Кобеляках на рок-фестифалі задавило. Хіба вже така нехватка мужиіків в Донбасі? Та знаєте скільки там справжніх готових снайперів які такими служили навіть в афгані. І готовити не потрібно.
0 0
бідне дівча, шо воно собі думало? шо думали її батьки? чи вони в неї загалі є? чого хотіло - незрозумілої романтики , грошей? а війна це тобі не в танчити по компу грати. а ви звернули увагу на крайнє фото - де вона в " теплій компанії" " братьєв по оружію"? Де рука апалчєнца? я вже не говорю про їх " високоінтелігентні" морди ліца " інтелєктом нє ізуродован"- це фото красномовно говорить про все - виховання , моральний облік, одне слово - даунбасс, втрачене покоління.
0 0
... я і баба і мужик
0 0
Тарифи тарифами, вони в кожному районі високі, чи нижче, але в Санжарах прийняли з перспективою.І тільки з таким скандалом вони утримуються. Скандал ще не завершився і чекає свого продовження.
0 0
на КОЛ ёё посадить и пусть получает экстрим...проститутка....шалава....ух..... разорвать её живьём на часточки...
0 0
І хто признається, що неофіційна робота-з 1 січня це обернеться роботодавцю штрафом у розмірі 36500 гривень.
0 0





