Останні коментарі користувача « Adekvatnik»

Коментарі користувача
24.Selena2017
«Якщо Терпеливий Брат запустить на Кобеляцький регіон те що летить і несе погибель »

Селена пропагує ядерний конфлікт наговорюючи брехню на росіян, навмисне розпалює національну ворожнечу і "як з гуся вода". Ніхто із простих росіян, ні тим більше із політиків, ніде тподібного не писав і не говорив. А от укрополітики-укропітеки відкрито говорили і писали, навіть далекоглядна і хитра Юля таке говорила, не кажучи вже про всяких там пришелепуватих даунів із довідками і без довідок.
24.Selena2017
« Шевченкового Кобзаря в руки не брав.»

Кобзарь - це не показник. У Кобзарі багато чого понаписано, наприклад пророче "Розбрелися та й забули Волю рятувати..." А ще у Кобзарі (необрізаному) була передмова до поеми Гайдамаки "«… як згадаєш, що ми одної матері діти, що всі ми слов’яни. Серце болить, а розказувати треба: нехай бачать сини і внуки, що батьки їх помилялися, нехай братаються знову з своїми ворогами. Нехай житом пшеницею, як золотом, покрита, не розмежованою останеться навіки од моря і до моря Слов’янська земля». Селенові побратими вже зробли пробний «завал» памятника Шевченку у Вінниці і на тому місці тепер будуть будувати памятник якійсь незрозумілій сотні. Так що пора вже тут починати писати потихеньку і на Тараса. Привід я підказав - цитата із передмови до Гайдамаків.
15.Чудо Юдо
«Ще до Майдану та війни, у часи мого дитинства, коли я полюбляв грати у онлайн-ігри »

Он воно де причина твого тормозу. А пацанята ті, на яких ти й досі злобу маєш, далекоглядними виявилися і не дуже й помилилися.
5.Selena2017
«Ні українець, ні москаль, ні тим більше не терплячий брат -- яничар. Дуже на індика скидається, розпустивши фіолетові соплі та крешучи розчепіреними крилами сміття, »

От якби спитав хто адміна, чи я хоч раз отаке комусь писав? А селену ніхто й не банить, бо розпалювання національної ворожнечі між братніми народами, а особливо ворожнечі між самими укаїнцями (седой же українець), входить до головних завдань влади якій вірно служть і ЕХО, видаючи себе за демократичне видання.
Вношу пропозицію закупити гарне покриття для футбольного поля на Альфа Центавра. Нещодавно бачив рекламу інопланетян-анунаків. Покриття супернадійне і може служити десять світових років без ремонту. Коштуватиме воно не дуже дорого. Анунки просять половину Криму і Донбасу. А так як їх у нас вже й так немає, то чому б і не згодитися. По бамажкам віддамо, разом з адмністраціями Криму і Донбасу, бо є в нас і такі. А тоді нехай анунаки самі з Путлером розбираються. А у нас буде гарне футбольне поле. А ще можна і гарний цвинатр забабахати. Цвинтар навіть ще актуальніший ніж поле. На цвинатрі кожен день робота є, а поле, то так, вряди-годи хтось побігає та й все. Мене ось пожиттєво забанили, то мабуть і комент цей видалять. От цікаво, може хто тут грамотний та підкаже. У соцмережах,так там банять і пишуть за що конкретно і на який термін, а тут відразу бабах і пожиттєво. Де там селена, як там щодо сталінських репресій? Кажуть, при Сталіну термін визначали, у приговорі писали. А пожиттєвого терміну тоді й не було. Якщо що, то просто розстрілювали, хоча теж писали за що. А ЕХО не пише, і відразу пожиттєво.

Змінено 02.02.2018, 14:25
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації