Останні коментарі користувача «Zxcvbn»

Коментарі користувача
zxcvbn 1 травня, 15:17 На тему: Тандем ідіотів...
ми краще натовпом підемо в АТБ або маркет, ніж купимо свіжі овочі і фрукти на ринку. Чому наша Влада це витворяє? Та тому що їм треба щоб передохло пів України. Можете мене осудити , ну це моя думка!
У чоловіка беруть тест на короновірус (мазок з гортані) , приходе отріцатільний результат....і отут виникає питання навіщо беруть тест через 4 дні повторно???! А я Вам скажу! , тому що перший раз його заражали! І так у більшості областей, наприклад Миколаївська обл. немає хворих ... приїжджають з лабораторії беруть у хворих людей тест який перший негативний а через 5 днів уже позитивний... Так і в нас у Кобеляках. А тепер подумайте, нас заражають навмисне! Да деякі приїхали заражені, ну не настільки !
zxcvbn 21 березня, 09:10 На тему: «Дєніг нєт. Но ви дєржитєсь»...
5.Ltava
«ще голодні бунти побачите»

Звісно побачимо!!! Безкоштовно безробітнім їсти не даватимуть, і не лікуватимуть.
zxcvbn 21 березня, 08:24 На тему: «Дєніг нєт. Но ви дєржитєсь»...
Скажіть будь ласка , а адміністрація думає як жити людям без роботи, більшість роботодавців почали звільняти своїх робітників!!!! Без збереження заробітної плати! За що купувати продукти, ліки....???!А може Ви нам будете платити?! Поясніть за які кошти житимуть цілі сім’ї??? Продуктові і аптеки виживуть, інші вимруть і без КОРОНОВІРУСУ.
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації