Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «УІНП»

Коментарі користувача
Насправді,ідіотизм-це комуністична пропаганда про переворот під орудою злочинця Лєніна,який називали революцією. А от Українська революція-це Українська революція (також Визвольні змагання) — низка подій, пов’язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу у 1917—1921 роках. Мета-створення своєї держави. Етапи революції 1917–1921 років:березень 1917 – квітень 1918. Утворення та діяльність Української Центральної Ради,проголошення її Універсалів;29 квітня – 14 грудня 1918. Правління гетьмана Павла Скоропадського;грудень 1918 – листопад 1921. Встановлення влади Директорії УНР, розгортання та придушення масштабного повстанського руху.1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. Ключовим її рушієм був український народ і його політична еліта, що еволюціонувала від ідей політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності. Детально читайте тут Посилання на old.uinp.gov.ua
УІНП 8 вересня 2021, 20:55 На тему: У Біликах створили відеоролик ...
1)Насправді, термін "російсько-українська війна" є виправданим з усіх точок зору: як історично-фактологічної, так і юридичної. У міжнародному праві після 2 Світової війни на рівні ООН,у міжнародному праві усталився термін "агресія", що є тотожним поняттю "війна". Поняття "російська агресія" зафіксовано у цілій низці законів та підзаконних актів України. Окупація Криму, АТО, визволення половини Донбасу від російських загарбників і проросійських сепраратистів,ООС-це конкретні періоди цієї війни.Тож,виглядає так,що на відміну від непоінформованого коментатора,директор якраз і читав відповідні документи,зокрема й закони.
2) Наратив про «братовбивчу» війну є тупим штампом пропаганди держави-агресора(наголосимо,що Росія на законодавчому рівні, і на рівні ООН визнана державою агресором). Чи варто повторювати маразми скабєєвої та іже з ними кремлівських брехунів? ЧИ вам невідомо,що на окупавоних територіях тільки танків більше,ніж на озброєнні Бундесверу?
3) Дані про товаробогіг застарілі ,як мінімум, так років на десять.Насправді,в рази відбулося скорочення.Нині найбільший товарообіг з ЄС.Поцікавтесь,щоб надалі не продукувати брехню.
4) На рівні послів стосунків немає.Насправді на рівні консулів,аби врегульовувати якісь поточні технічні питання.
Прохання уважно читати матеріал. Терешкова у 1971 – 1990 роках належала до ЦК КПРС. Тому запитувати "яким боком Терешкова до закону про декомунізацію" є щонайменше дивним.А ще замість сходити тут жовчю, варто знати її ганебну роль у подіях весни 2014 року,зокрема підтримку російську агресії проти нашої держави.
УІНП 4 серпня 2020, 19:07 На тему: 333 Роки тому поблизу Чутового...
Києво-Могилянська академія-один із найбільших вищих учбових закладів східної Європи навіть у ті роки. Що не так? цим маємо завдячувати Мазепі.Що не так із гімном? а польський хіба хоч хтось із поляків піддає ревізії? "єще польська нє згінєла!".Гарно написав письменник Юрій Винничук: "зі словами нашого гімну вмирали герої. Вмирали під Крутами, під Базаром, в криївках УПА, стріляючи собі в скроні, під час повстання в Кінгірі й Норильську, співали його під час оборони Донецького аеропорту.Цей гімн омитий кров’ю мільйонів.А тепер, коли вирішено запровадити спів гімну в школах, як то прийнято в багатьох країнах, усілякі малороси починають вибухати гнівом. А декому й слова не подобаються. Мовляв, застаріли". Щодо "героїв-переможців".Мазепа переміг!Українська держава є! Воєнно-політичний виступ Мазепи став світлом для наступних поколінь учасників визвольного руху.Кого він зрадив?царя Петра -ката України(за Шевченком :"це той первий,що розпинав нашу Україну")? Головне,що він вірою і правдою служив Україні і зробив спробу вирвати її з московських ведмежих лап.

Змінено 05.08.2020, 01:07
УІНП 2 серпня 2020, 22:05 На тему: 333 Роки тому поблизу Чутового...
Просимо редакцію проінструктувати щодо оприлюднення світлин.Бо схоже на те,що ця опція функціонує вкрай складно.
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації