Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «112233qaz»

Коментарі користувача
Прочитав статтю автора І.Філоненко з ЕХО хочу нагадати автору про Журналістську етику.
По перше це повністю Ваша особиста і фантастично видумана версія події починаючи з оцінки адекватності водія, тарану купи однакових авто, паркани, дерева на узбіччі та бійки з іншими учасниками.
З Ваших знімків видно що водія таврії підрізали та він злетів з дороги й врізався в огорожу.
На фото не має пошкодження інших автівок, пошкодження дерев та колії гоночной броньованої таврії.

Здається, що броньована таврія під куполом вилетіла на перехрестя, протаранила колону машин, знесла паркан ліцею, каштани, прокосила метрову траву. Потім з неї вискочив водій-інвалід став добивати машини та водіїв. І якась фантастика таврія практично непошкоджена, водії отримали гроші, швидка медична допомога нікому не знадобилась.

Ставлю зміст статті автора I.Філоненко під великий сумнів і компетентність самого автора який позиціонує себе як журналіст. Хочеться спитати пана Філоненко де ваша журналістська етика? Чому ви вішаєте ярлики на людей ("шалена" таврія, неадекватний водій), без доказів публікуєте якусь експертизу та пишете суб’єктивну статтю?
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації