Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «psevdonimb»

Коментарі користувача
забув додати, що музику в тому кліпі я сам суттєво переробляв і допилював. Спрочатку на базі мого тексту ШІ видав безліч своїх варіантів і я вибрав той, це гармонія співпала з моєю (тільки я складав пісню у Em), а воно видало у тональності Dm, але але послідовність така самісінька, яку я задумував, хоч s подача більш попсова. Але цей варіант спочатку був дуже бліклим інструмкентально, тому я додав туди орган, гітарку, sfx, підсилив приспів, зробив майстеринг, тобто тут теж на халяву не вийшло.
Частина 3
Але хочу розвіяти міф про «живе» і «не живе». Якщо мова про живий звук, то почути ви його можете тільки сівши біля співаючого барда без мікрофону, або коли перед вами стане класичний скрипічний квартет. Якщо ж ви прийдете на концерт зі сцени, то під гаслом «живий звук» мається на увазі тільки те, що музиканти власноруч натискають ноти, але сам звук проходить значні спотворення і конвертації і «живим» ви його ніколи не почуєте. Зараз навіть вокал автотюниться по заданій тональності. Це робиться не для того, щоб надурити, а для того, щоб зробити прослуховування комфортним. Якщо ви слухаєте студійний запис, або навіть «живий» виступ - технічно ви живий звук там не почуєте ніколи і про це завжди подбає звукорежисер (а це моя професія). Ви стояли коли небудь біля граючого барабанщика? Невже на записах ви чуєте такий самий звук? Ні, бо живий звук - це звук приміщення з купою десонансів, резонансів, обертонів та частотних конфліктів. Це безкінечна тема, тому я тут закінчую :)
Частина 2
Потім з картинки робиться відео. ШІ може згенерити відео завдовжки тільки 5 сек (іноді 10). Це безліч зіпсованих дублів (і за кожен треба все рівно платити). Треба уявляти, як з цих маленьких шматочків потім у відеоредакторі скомпонувати логічний ряд. І тут підводних каменів значно більше, ніж при звичайній зйомці, враховуючи непередбачену рандомність ШІ. Так що створити такий же хронометраж, з логічним сюжетом - поки що непросто. Особисто я не бачив ще жодного подібного кліпу ШІ з якоюсь драматургією, а не коли просто по пляжу ходить дівка в бікіні. Хоча Мирослав непогано використав ШІ для оживлення картин художника, але це зовсім інше.
А тепер скажу про «дурити» людей. Це завжди робилося і без ШІ. Українці і без ШІ умудрилися вибрати війну у 2019 році.
Частина 1.
Мені щойно скинули сюди посилання, і я з радістю дам коментар. Але хочу ще раз процитувати одне речення з цієї статті, над яким я радив би замислитися самому автору:
"99 відсотків коментарів — суцільний позитив і захоплення роботою автора. І, напевне, лише один негативний. Мій коментар."
Дуже складно пробитися через стіну стереотипів та ще і влізти в обмеження тексту.
Я - автор кліпу, і не збирався нікого дурити, зразу попередивши у публікації, що це зроблено за допомогою ШІ, як проба. Моя мета була продемонстувати людям, в якому світі вони вже опинилися, з якими можливостями. І вже другий рік ця лавина стрімко збільшується, як і розвиток комп’ютерів та мобільних гаджетів. Хочете чи ні, а ШІ увійде в усі сфери життя, суттєво їх змінивши. Я зовсім не радію цьому, а просто констатую неминуче. Це буде потужний тест людству з непередбаченими наслідками. Сам по собі ШІ, як інструмент, немає полярності, - все залежить від того, хто цим скористається. Я передбачаю негатив у тому, що це може суттєво понизити мотивацію розвитку молодих людей, адже багато чого стає доступним навпростець. Але, все таки від людини з її смаком, дуже багато чого залежить. І як той, хто РОЗУМІЄ всю кухню створення контенту, який я опублікував, я впевнено кажу, що то все таки моя робота, бо ШІ - це така потужна річ, яка може летіти майже куди завгодно, але куди саме - не знає, без вказівок. Іноді може проявити ініціативу, але вгадує не часто. На жаль, весь кліп не створюється одною кнопкою і монтаж нічим не відріняється від монтажу будь якого іншого матеріалу. Це треба вміти самому. Від людини залежить, яку згенерувати картинку, персонажів, описання яких - це практично оповідання, де має бути вказана безліч деталей, враховується, окрім самих об’єктів (які теж треба вміти описати) і кольорова гамма, і освітлення, і плановість, і стиль, і купа технічних характеристик.
Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації