Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 33
Я на це звернув увагу, ще коли на сайті міськради з’явилося вихваляння, що "ось купили, депутати проголосували, всі лохи, а я маладець!" І щось ніде ні про які сміттєвози питання не виставлялося. Але промовчав, не можу ж я все знати.

А виявилося що таки заднім числом це діло вписали. За таке б, десь у нормальному місті, депутати б голову чпокнули - як це так він підробляє їх рішення?? А потім раптом що - він знову скаже: "а я що? депутати ж проголосували". Але не у нас, у нас депутати утруться і далі на сесіях мух рахуватимуть.

І ще питання: яким таким макаром «Водоканал+» має заробити за півроку 3.000.000 + 22%, якщо до цього вони навіть собі на зарплатню заробити не могли?
7.Filon
« Можливо я щось не так зрозумів. Але автор у статті один - Саша Діденко.»

Оракул, по ходу, виразився про автора статті, на яку дав йому посилання Антиблогер.
20.Borch
«Коли зявлятся переконливі докази що крадуть, і я буду вважати що крадуть. »

Знаєте коли вони точно з’являться? Через 4 роки, напередодні виборів :)
Викопають тоді все і всім покажуть, як викопали про Пороха.
Хоча із презумпцією невинуватості важко не погодитися.
23.микола козак
«Потім з чого ви взяв , що 1406 грн це на один раз «пожерти» ?»

Ну я розписав усі розрахунки, наче розжував звідки я цю цифру взяв. Звісно на достовірність не претендую, лише приблизні розрахунки. Але якщо і цього не достатньо, то я вже не знаю як ще пояснити...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
21.микола козак
«Якщо тренуватись два рази на місяць , то така і гра.!»

А скільки разів мають тренуватися люди, для яких футбол - хобі? вони працюють на роботах, як всі ми, футболом підробляють лише.

21.микола козак
«406 грн на людину , це не така велика сума»

1406, "тисяча чотириста шість" за один раз пожерти

21.микола козак
«Ну я думаю , що Копилець має інші можливості де взяти , ніж брати з футболістів.»

я, до речі, саме в даному випадку думаю, що тут Копилець не дуже то бере. Швидше за все він просто частину грошей платить у кишеню легіонерам, щоб їм був стимул за його команду грати. тому і такі суми. Але у мене одне лише питання: з якого дива він це робить за наші податки?

21.микола козак
«Є бажаючі повернутись в крісло міського голови , є і просто зацікавлені»

І є такі як я, яким пофігу на те, хто там куди хоче повернутися, їхні проблеми, просто дуже бісить оце викидання грошей на вітер мером при абсолютній пасивності місцевих депутатів, в той час як по місту з елементарними проблемами інфраструктури розбиратися ніхто не бажає.
19.микола козак
«ут у мене сумніви , цей футбольний клуб є громадською організацією де засновник Копилець без отримання прибутків , чи це клуб , від якого Копилець отримує прибутки , платить податки і т.д ?
»

ФК Кобеляки - громадська організація з уповноваженою особою Білорибець В.А. та єдиним засновником Копелець О.О.: Посилання на youcontrol.com.ua/
Тобто це просто організація "по інтересам", без прибутку, без податків, а місцеві бюджети можуть на неї виділяти кошти "у підтримку". Це як у нас Спілка ветеранів Афганістану, чи УТМР.
Тільки різниця вся що у підтримку всіх Кобеляцьких ГО виділяється максимум "на чай та печиво", а на футбольну ГО виділяється не менше ніж півмільйона щороку. В тому і весь прикол...

Гугліть, зараз цю всю інфу не важко знайти.

15.микола козак
«але при нинішніх цінах поїсти тиждень на тисячу гривень , значить просто недоїдати.»

Судячи із виділених, наприклад у квітні, 90.000 грн на харчування то там не тиждень. Скільки разів збираються футболісти на місяць? 2 гри. Ну ладно, представимо що вони ще 2 рази тренування проводять. Отже 4.
90.000/4 = 22500.
У команді 11 гравців, представимо, що ще штук 5 запасних.
22500/16 = 1406 грн на харчування ОДНОМУ футболісту за ОДНІ збори.
Жеруть "не по-детські" :)

Це ж не регулярний футбольний клуб, де футболісти на зарплаті сидять, це "клуб по інтересам". Регулярні футбольні клуби вони мають бути у приватних руках і годувати їх повинен приватний власник за свій рахунок.

Змінено 08.02.2020, 09:38
13.микола козак
«то яку особисту вигоду отримав Копилець?»

Дядько грається у футбольного менеджера за рахунок народних грошей, сам собі виділяє їх на футболістів - це не особиста вигода? А після того як вони виділені особисто йому в руки (бо він єдиний власник ГО), він може використати їх як завгодно, а списати все на харчування - там уже хрен відслідкуєш. І виходячи з того, що у деякі місяці КОЖНОГО футболіста «годували» не менше ніж як за 1000 грн за один збір (вони відрами жеруть???) то закрадається підозра, що не все тут на харчування витрачене.

13.микола козак
«Подібні статті і посилання на НАШЕ МІСТО»

Ось де особиста неприязнь так це у НАШЕ МІСТО - покажіть мені скільки номерів за рік там вийшло, де не було б хоча б однієї статті з "гав-гав всі поганці, а ми хороші" і креативними (на думку мера) карикатурами на людей, чого собі не дозволяє ні одне адекватне видання.
ЕХО малює мера у образі повара, який годує футболістів на тисячі, а мер домальовує редактору ЕХО великий ніс, губи, вуха... ну як мала дитина веде себе. І це серйозна людина на серйозній посаді, та що "попереду"? :)
12.Odin
«але за кілометр чути стаття- заказна.»

От людям якби у всьому та якийсь підвох був...
А що, як дядько через власну громадську організацію із бюджету міста націдив більше мільйона так обов’язково про це замовляти потрібно, щоб написати? Просто так це не цікавий факт?:)
11.Beri Mor
«Здурів?:) »

Ок, тоді, будь ласка, 2 контрольних питання до Вас - а коли краще жилося:
при Янику чи при Кучмі?
При Порошенко чи при Зеленському?
9.Ltava
«я і сам можу нахамити , а це точно мета спілкування? »

Та чи я хамлю?
Цей чоловік регулярно розписує що "ми всі помрем", що спасіння наше лише під крилом РФ, що після Майдану нам кранти. І що? 5 років живемо і, здається мені, не гірше ніж при Янику, який всю Україну під РФ підкладав.

Житимемо нормально, як тільки українці збагнуть, що не якийсь там дядя із Києва із владного крісла робить нам добро, а ми самі повинні це добро наживати і вимагати, коли потрібно.
6.orakul
«бо Україна може вижити лише з "руським міром"»

Здурів?:)

6.orakul
«Після майдану варіантів вижити нема. »

5 років про це пишеш, через 20 також цієї співатимеш?:)
Мені завжди здавалося що Полтава - одне із найспокійніших обласних центрів в Україні. Культурна столиця, як не як...
А взагалі Воробушек, конєшно, герой. З одним лише ножем... один на один із дівчиною. Це ж сталеві яйця потрібно мати! Прямо молодець, пєтушок, тьху ти, горобчик!
Гарні корєша у дядів із Опоблоку "За життя". Що Ківа торкнутий, що знайомі його. Бандити з 90-х в кучку збилися, а всякі мрійники про "руський мір" голосують за них. Ось він, їх "мир", на відео.
2.ddqdenyx
«Ворскла шириною з Кобелячку так і залишиться в цьому місці? »

Сподіваюся, що ні. Я думаю звузили щоб тимчасовий міст поставити + опору під майбутній міст. Коли дороблять назад розриють.
10.микола козак
«Якщо заява передана через Матюхова і ніким не завірена , то це фальшивка і фальшивим буде депутатство Матюхова.Проконсультуйтесь. »

Я ж вам посилання на статтю кинув, а там написано, що у квітні була передана нотаріально завірена заява від Вусаня і після цього депутати підтримали її передачу виборчій комісії.
3.микола козак
«як утрясались бюрократичні питання , приїздив вибувший депутат складати повноваження і власноручно подав заяву , чи знову через Матюхова перпедав ?»

Мер відкладав півроку «зняття» Вусаня спираючись саме на те, що він повинен власноруч прибути і написати заяву або надіслати її завірену нотаріусом. У результаті заяву передано через Матюхова із завіренням, а голова комісії сказав, що так зробити можна – Посилання на exo.in.ua
7.микола козак
«і це здається тому , що у Вас є якийсь конфлікт інтересів . »

А тому, що, на погляд редактора ЕХО (і не лише його), мер ненормально виконує свою роботу, не може бути причина наїздів?
Обов’язково якісь конфлікти повинні бути, інакше людина не може мати власної думки?
Не дуже Кобеляки розхваляйте. Це вперше у цьому році розгорнули із самого ранку і начебто непогано. У минулому році у самісінькому центрі вулицю Касьяна після того, як упав сніг, не прогортали пару днів. Взагалі. Що робилося на околицях можна було лише представити.
16.orakul
«а 23-го приняли закон об отмене региональных языков. »

Це Закон Ківалова-Колісниченка, який прийняли через одне місце і тим місцем підписав Янукович, який проіснував трохи більше року і був неодноразово розкритикований? Так про його скасування ще 28 грудня 2012-го подали проект, його просто не розглядали.

16.orakul
«А ДНР создали, я вам также напомню, 12 мая. »

11 квітня уже озброєна до зубів братва штурмом брала будівлю СБУ у Слов’янську і це були не якісь там майдановці, а спеціально завезені "зелені чоловічки" із сусідньої країни.

21.orakul
« І «бандити» нічого не захвачували, вони у себе дома, на землі предків.»

А як вони повелися із іншими людьми, тими хто був також у себе вдома на землі своїх предків, але війни не хотіли? Спитали чи хочуть вони? Чи дуло автомата в зуби вставили і кричи з усіма "Путін ввєді вайска"?
Бачив відео діалогу між Захарченком і українським офіцером? Де перший стрибав як мавпа і репетував. Так от, офіцер із Донбасу. І чому ж він обрав сторону "каратєлєй"? Може тому, що далеко не всі жителі ДНР цій ДНР були раді? Але хто їх питав?
7.Седой
«Они воюют, чтобы жить не в кастрюле и разговаривать на языке, на котором привыкли »

Двоє із моїх близьких друзів розмовляють "на языке на котором привыкли" і ніхто їм і кривого слова за це не говорить.
Чи не половина українських солдатів говорять на том же языке і це не заважає їм воювати проти бандитів, які вирішили встановити свій воєнний паханат на частині території України.
Не в язикє діло, хоч цю фігню не ліпіть.
Чудо Юдо 1 грудня 2019, 23:44 На тему: Не прикриватися бабусями...
Зеля і його Команда уже півроку на службі.
У мене відчуття що ці рєбята півроку як все намагаються придумати де б його бабла скосити.
ФОПів треба прижати, ой, тобто треба прижати крупних неплатників податків, але і ФОпів можна заразом, а то бабусі з пиріжками зажерлися...
Землю треба продати!
Видатки скоротити... (ну тут важко не погодитися з деякими пунктами скорочення держапарату)
ІТшнікам запровадити "особливі умови" (тобто 5 форму ФОП), які нічого окрім підвищеного податкового навантаження не несуть

ну і т.д...
5.Седой
«А кто помнит Героя Советского Союза Лялю Убий-Вовк? Если родственник, интересно. Ее фашисти убили... »

У Полтаві є зупинка її імені і вулиця.

2.orakul
«І з якого дива цей горе депутат повязує подію з якимись сепаратистами?»

3 події схожої тематики за одну ніч. Підозріло. Хоча думка що він сам і влаштував цікава :)

2.orakul
«Бо дуже вже комусь не подобається намагання президента покласи край розбрату у суспільстві і зупинити війну.
»

На жаль, це важко. Росія поступатися не хоче, активно підвозить браткам цигарки і снаряди. Якщо Зеля з Путіним порішає і амністує сєпарів, і ті залишаться без російського фінансування, але "в законі", то вони до тебе ж, діду, з ножами і приїдуть. Чи ти віриш що вони воюють з мрією про ясне сонечко над ДНР, ЛНР?:)

3.orakul
«Хто такі ці " полтавці", яким дозволено вершити суд в обхід закону?»

Ну а це уже дядько тупо понти колотить.
Чудо Юдо 24 листопада 2019, 15:11 На тему: Мільйона не буде і сміттєвоза ...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
«Тому ми підготували відповідь, прийнято рішення заперечити і виразити незгоду, щоб у нас на території міста і навіть поряд було сміттєзвалище з усього району.»
Це тобто як - "Ми не хочемо щоб у нас було тимчасове сміттєзвалище для всіх, ми хочемо насирати у лісі самі і ніфіга не тимчасово!" ?
Якщо дійсно пропонували скластися, так купив би той сміттєвоз, домовився із Плавнями і возили... Знову ні? Я щось не пойму, чи йому напрягти жопу впадло, чи що? Ну так, на це схоже, бо у ліс же без зайвих заморочок і витрат вивозиться. Просто приїхали, пісок вибрали, замість піску сміття наклали і поїхали. Ляпота!
Непогано ногами притоптали... на 136 тисяч гривень
5.Lion2020
«А що НАЗК і НАБУ ? »

Цих рєбят треба тільки носом товкти, самі вони собі роботу не шукають
1 2 3 4 5 6 7 ... 33
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації