Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 40
Читаю я цих коментаторів і диву даюся - ви що, Соловйова обдивилися і навчилися як він факти називати своїми словами і видавати за інші речі?
Є мер міста. Є у нього абсолютно безвольні депутатики. Мер міста, за їх допомогою, виписує собі суперпремії за суперпродуктивну роботу і при цьому майже десять років не хоче виділити якусь суму на ту бумажку за яку йому з року в рік торочать екологи, подають в суд (це все не раптово сталося), а йому тринь-трава. А чому? А тому що, як правильно зазначив попередній коментатор, не зі своєї кишені він платитиме. І не депутати заплатять. А люди, які цього мера обрали. Обрали? Нате, жріть, не подавіться.
А себе він не обидив - сотні гектар виписав земельки, зарплату більше ніж мер Львова отримував, зараз його спихнуть з престолу, він ручкою помаше всі па-па і ї**ться тут як хочете.
Така ж ситуація і зі смітником.

А Козаку Філоненко винен, ага
9.микола козак
«Справа зовсім не в гербі.Той герб разом із статуєю символізували певний період життя українців... »

Та так здається мені, що якраз у гербі. Ніхто ні суми ніякі не озвучив, все ще лише «планується» а ґвалт підняли враз.
На бабулках, які за «совком» та імперіалізмом скучають, популізм путіна побудований, он ледве не кожен псих із думи кричить, що вони савєтскій союз відбудовують, тільки рашка - це не союз, абсолютно. Ковбаси там по 2.20 немає і не буде. Єдине що є в рашкі від «совєтів» - це мілітаризм і тоталітаризм. Але "піпл хаває" і цей піпл в агонії закликає вбивати українців. Бо тоді ж савєтскій союз вернеться якимось дивом.
Ці символи використовуються проти нас же.
А щодо символізації певного періоду життя... Так може і німцям варто було свастики в своїй країні залишити? Це ж певний період їх життя :)

Не найбільш важлива проблема наразі, тут я згоден. Але якщо надумають зняти - та на здоров’я, я не жалкуватиму! Вся Прибалтика уже знімає радянські пам’ятники, а нам все не на часі...
5.микола козак
«Біда в твоїй голові.Саме такі , як ти ховаються , як тільки можуть від захисту України , хто за бугром , хто по базах відпочинку , хто на островах .Саме такі , обдирають народ піднімаючи ціни на елементарні продукти , використовуючи біду українців для наживи і ви з часом подавитесь награбованим в народу.Ти не підеш в військомат добровольцем тоталітарний ти наш , ти будеш ховатись за чужими спинами , а потім такі стають гауляйтерами , досвід вже маєм.
»

Ух ти! І які ж саме мої слова спонукали Вас наклепати на мене отакі звинувачення? Раз я абсолютно не шкодую за тоталітарним гербом на постаменті серед Києва то я автоматично бандит, гауляйтер і головоріз? Оце і вся ваша логіка? Чи може там щось трохи глибше?

Змінено 22.08.2022, 11:52
О, дивись, тихо сиділи, а лиш мова пішла про ліквідацію тоталітарних комуністичних знаків - враз позбігалися.
Ну і навіщо прикриватися якимись там зайвими витратами, які можна відправити на ЗСУ і т п.? Та чесно кажіть - у Вас ниє в душі залишки совєтського імперіалізму, який не викорінила навіть війна. Я навіть приблизно уявляю віковий ранг всіх трьох дописувачів.
Герб вже неіснуючої держави приберуть із постаменту - яке горе! Прям біда-біда, куди там навіть путіну з його вторгненням?
1.Selena2017
«НІКОЛИ б не сотворила редакційної від 17 лютого цього року»

Редактор пофігіст і завжди закликав берегти нерви. Від цього ніколи не відступався. Але в наступні за вказаній Вами редакуійній він покаявся.

Але що адекватних причин війни не буває - тут він 100% правий. Адекватні люди працюють, дітей виховують, а воювати хочеться то завжди не дуже здравим. І які б причини не називали - то все приводи
Якось цікаво... мені здається, що на цього чоловіка можна нарити криміналу вагон, варто лише копнути трошки.
Але правоохоронці стільки років вдають сліпих, друних і глухих.
5 років назад завели одну справу і не чути, й не видно про неї було 5 років... А тут раптом з’явилася.

Відчуття, що на всіх чиновників заводять по 1 такій справі і ховають десь під скатертину, щоб витягти в будь-який момент, якщо у чиновника раптом протекторат спаде.

Змінено 13.07.2022, 15:05
1.Dana77
«Якщо це БРАТСЬКА МОГИЛА з похованням реальних ЛЮДЕЙ»

Наскільки я розумію, під тим знаком реальних людей немає (на ньому записаних) і це не могила.
Сама алея присвячена тим, хто загинув у Другій Світовій, і нібито братська могила тих солдатів там присутня. А цю стелу тим, хто встановлював радянську владу, схоже, так, "до пари" причепили.

Не чув, щоб могили валяли.

Змінено 12.07.2022, 15:12
Зібрали 141 мільйон гривень за 10 годин.

Радує, що у такі часи українці розуміють пріоритети. Таку націю русні не перемогти!
Швидко упоралися, а то вічно кота за яйця тягнуть.
Видно все, що знав, Медвед уже розповів, путіну він не потрібен виявився, можна і саджати.
Сєдой, ти давай продавай дачі, та починай закупляти крупи та муку. Бо ти ж на чиновницьку пенсію нині жируєш у рашкі. Так це перше, що урізатимуть - путіну на війну грошей не вистачає, що йому до пенсіонерів? :)

А ви не парьтеся, що діду ще залишається як не сратися з українцями - путін 100-ий день розповідає йому про "Кієв за 3 дня" в результаті просравши економіку країни і загнавши в землю тисячу своїх же людей за окупацію 20% України і то нестабільну окупацію.
Седой, от що ти тут забув?
Хочеш зайнятися привселюдно анонізмом на свою армію вбивць? Так тебе тільки пошлють тут, хіба що.
Хочеш доказати, що расєя, яка бомбить українські міста та убиває українських дітей – це вірний вибір українців? Так тебе знову пошлють. :)
Чи тобі просто посратися з кимось хочеться?
Чудо Юдо 23 травня, 23:06 На тему: Справжнє «не кіно»...
Сєдой, можеш не напрягатися зі своєю пропагандою, тут уже остаточно бачили твій "руській мір" в напрямку корабля. Вся Україна там бачить уже, навіть учорашні лоялісти москви.
Путя обісрався і у політичному, і вже і у воєнному плані, руському кішлаку залишилося лише вперед у минуле крокувати. Он, уже піонерів клепають - іди запишись :)
1.Седой
«Забавно - не наркоман, как ваш »

От тільки на голову хворий
Чудо Юдо 23 березня, 08:58 На тему: Так народжуються нації...
18.Slavko
«Відкривай, стаття 106, пункти 19), 20) і 21) ! Три різні речі, три різні стани.»

Поясни тоді, о вельми розумний і мудрий Славко, що таке "стан війни" і чому ми його оголосити повинні.
А ти не думав, що його не оголошують, щоб юридично війна велася у односторонньому порядку? РФ нападає на Україну, а ми лише обороняємося. У такому випадку ЄС та США бачать у нас жертву (і виставляють такою перед своїм населенням), а не учасника конфлікту і залюбки постачають зброю, яка зараз нам так потрібна.

А свої інтелектуальні висновки щодо інших людей залиш при собі, я тобі не грубив і навіть не тикав.
Чудо Юдо 21 березня, 19:06 На тему: Так народжуються нації...
Це схоже на якусь спробу причепитися до чогось.
Що то воно за "стан війни", хтось знає?
Спробував знайти і таке відчуття, що це щось мали на увазі, але до кінця не продумали... Бо чіткої різниці між "стан війни" і "воєнний стан" я не уловив.
Ось знайшов дещо, тут пояснюють, що "стан війни" дійсно не зовсім зрозумілий і не ясно коли його вводити: Посилання на legalposition.umsf.in.ua (на стор. 96 уже безпосередньо про це йдеться)
Чудо Юдо 16 березня, 20:20 На тему: Так народжуються нації...
Оракула банили не раз. Бо він змінив тут аккаунтів з десяток. То Адекватником був, то ще якоюсь фігнею.
Мабуть просто забили. Як і я забив у свій час з ним сперечатися. Старий маразматик, що з нього взяти? - вирішив я.

Зараз нишком сидить. Ну нічого, може бути що ним зацікавляться відповідні органи пізніше. А може вирішать як і я :)
Чудо Юдо 16 березня, 12:29 На тему: Так народжуються нації...
8.Selena2017
«Для того, щоб не "наче", уважно прочитайте попередні редакційні та інші коментарі з архіву , то Вам стане й зрозуміло. »

Та читаю регулярно редакційні, ніде не бачив вихваляння "руського міра" чи путлєра я у редактора. На відміну від, наприклад, деяких Оракулів, які мріями в сталінізмі зависли.
Можна конкретний приклад? Я ж хвилююся, може що пропустив важливе
Чудо Юдо 15 березня, 20:01 На тему: Так народжуються нації...
6.Selena2017
«Та які там "погляди"!!! Суцільне хамелеонство, пристосуванство до вигоди. Той, у кого справжні чесні переконання, не буде страмити себе вихилясами з запроданцем. »

Я щось не зрозумів. А що, хіба Філоненко колись за путіна "топив"? Наче не спостерігалося такого
Ясен пень зараз криміналити бояться. Всі знервовані, у деякого зброя. Ще без суду та слідства пришиють на місці... :)
3.Filon
«Із надійних джерел надійшла інформація, що в Горішніх Плавнях кобеляцьке сімття не прийматимуть»

Так а куди тоді возять? І куди везли? Чи тимчасово приймали, але більше не хочуть?
27.саша ставицький
«то згадайте , що при керівництві пана Ісипа в ціну на воду було закладено 52% втрат від спожитої води , 32% непередбачуваних витрат і т.д. »

Ну от знову, деякі співбесідники починають: "он як Ісип був..." Принципово навіть не зачіпаюся за порівняння. Навіщо мені той Ісип здався? Я при ньому молодий був, мене мало що тоді хвилювало. А виріс і завів сім’ю у Кобеляках я зараз, при Копельцеві. І що, мені крізь пальці на срач у моєму місті (тут і зараз) дивитися бо "он при Ісипу якось там було"?
Доженіть та пхніть Ісипа, толку вже?:)

27.саша ставицький
«а пили ми всі і Юрка потрібно не радуватись кримінальній справі »

Ну особисто я не радуюсь. Чоловік просто довірився людині, якій довірятися не можна.

Мені цікаво чи хоч один із депутатів на найближчій сесії спитає розрахунок вартості вивезення сміття у Горішні Плавні і чи всі бумажки цього разу оформлено? Чи Копелець знову там щось собі порахує і зі стелі ціну скаже?
1.nazar
«Це вже апогей «талантіща» Капельца. Скоро все місто буде «задоволене» його рукоблудством. Як тільки пригріє сонечко і ми відчуємо всю ту глибину його розумних рішень. Гей, депутати, ви де? »

Повіз таки Копелець на Горішні Плавні сміття. Перед цим перебравши всі інші варіанти, куди можна було б "за обіцянку" вивозити, як він звик.
6.саша ставицький
«Ви ж користувались , пили і жрали ту воду , а тепер радуєтесь , що якийсь ..... порушив ту справу. Це не без вашої участі , саме такі , як ви були завжди стукачами .»

Саша, у Вас манія переслідування. Те що у нас більшість скважин без документів відомо ще років 5 назад було. Тоді ще екологи попереджали про це і в «ЕХО» писалося. Ніякого секрету тут нема давно. Але Копельцеві по боку і Юркові він казав "та не бзди, нічо нам не буде"... на словах, звісно, казав.

А те що мер міста не робить жодного докумета на жоден об’єкт (підозрюю, що причина банальна: украсти із цих грошей неможливо) то в тому моя вина, як споживача цієї води? Я плачу справно, боргів не маю, а те що якийсь хитрий дядько мої гроші на вітер (чи у кишені) пускає, так це моя вина?
Ви уже не знаєте як Копельця відгородити, аргументи зводяться до дурних....
Кандидат наук Копелець і за власноруч продвигаєме питання виділення під смітник землі «проти» проголосував.
Невже і досі не видно, що такий по головах піде, ще й плюне зверху у потопаючого? Я б з таким не мав би справ ні на мінімум.
Чудо Юдо 21 січня, 13:08 На тему: А Копелець — проти!...
7.orakul
«Комусь же це вигідно. »

А що, просто не можна бути проти велетенського гнидника у лісі?
Ні, ну за активістів я не знаю, може який сорос і платить... Але це не відміняє того факту, що Копелець пиз**ць утворив у лісі і нічого не бажає з ним робити. Закрили цей гнидник - терміново відкриваємо новий! Земля у ОТГ ще є – серемо поки не засеремося повністю.

7.orakul
«Які є варіанти»

Кобеляцьке керівництво не напряглося навіть найдешевше зробити. Наприклад, повісити банери по місту, у якому закликати громадян сортувати сміття - спасибі Будакову, він таку можливість зробив. Це не прибере все сміття, але значно зменшить його кількість. Є і іншій недорогі способи агітації. Але ні, яка там в ху агітація? Навіщо? Гроші виділяються на вітання людей зі святами мером (такі банери замінюють чітко і по розпорядку). Це ж набагато потрібніше для жителів ОТГ.
1 2 3 4 5 6 7 ... 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації