Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 32
Чудо Юдо вчора, 10:58 На тему: Зона комфорту...
У тексті відповіді прокуратури рішення суду щодо закриття звалища датоване якимось там днем 2015 року! 2015-го!
Тобто у Санича і депутатів, які ігнорили це рішення, було аж 4 роки щоб придумати нормально куди сміття дівати. Але вони болт клали всі ці 4 роки. А тепер всі здивовано питають: "Куди ж дівати мусор?"
От нехай свій провтик і рішають. Коли я лажаю на своїй роботі, то я цю лажу сам розгрібаю і все місто не бідкається, що мені робити.
Можливо не сміттєвоз, а інший великий вантажний автомобіль. Хоча тут відразу питання чи можна по закону сміття не спеціалізованим автомобілем перевозити...
6.ИВЕН
«що можна зробити сьогодні і законно і щоб не воняло... »

Хм, а в оренду їх ніхто не надає? Може можна винаймати хоч тимчасово?
У бюлетні міськради Спиця пише що Філон козел, бо не дозволяє робити сміттєзвалище, через це провокує стихійні смітники навколо Кобеляк. А на нормальне рішення потрібно 3-5 років.
Але він чомусь замовчує, що проблема і так постала 3-5 років назад і ніхто навіть не подумав про якесь нормальне рішення - просто переіменували «сміттєзвалище» у "сортувальну станцію" і накидали й далі. Те саме чекає і нове сміттєзвалище - накидатимуть купу, поки заборонять, потім знову переіменують у сортувальну станцію і все по новій, поки закривати і те не прийдеться, почнемо вивозити у інше місце кудись. Схема ж працює
4.Седой
«уже лет 10: сайт госуслуг+ банк онлайн=никаких поездок и контактов с чиновниками. Живой пока :) Америку Исып открыл»

Та сама фігня. З онлайн-банком взагалі більше половини випадків кудись йти відпадає необхідність.
Проблема в людях, які цього не знають і знати не хочуть бо впадло розібратися. Їм простіше просто жалітися на те як все хреново влаштовано.
3.Седой
«уточните, плз, почему именно в кукурузное? Очень нужен опыт :))»

Якщо надумаєте відтовкмачити свою тещу, то лупцюйте прямо на місці - це набагато легша стаття, аніж якщо силою кудись повезете для цього - то уже викрадення і обмеження волі :)
1.Lion2020
«А де ж екологічна служба?! »

Ну, тут по ходу, «стучать» треба. Самим свою роботу без примушення у держслужб не прийнято робити в нашій країні.
3.Fuks
«Закріпачила на 50 і 15 год договорами і копійкм платить..»

Тю, а що вона селянам п’ятки припікала, щоб підписували договори оренди, чи що? Чи може вони самі, як чули суми в сотню тисяч так відразу розум втрачали і готові були хоч довічно здати?

Я не знаю які у Норки зарплати, але у тракторній бригаді там бував так офігєл від умов - працівники там хавають у столовій, з таким ремонтом, якому позаздрить і мільйонер, а не в хліву, як у більшості фермерів.

А куди потратити її бабки то її особиста справа. На мою думку також краще на інфраструктуру села витратити, але якщо хоче жінка відвалити своє бабло на півуна якогось - так її право. А ще причина, я думаю, у простоті - організувати на свої гроші файну тусовку - то набагато менше нервів спалює, ніж проходити 9 кіл бюрократичного пекла, щоб якусь вулицю заасфальтувати чи ліхтарі почепити. Особливо якщо ще й місцевим чиновникам впадло напрягати свої дупи, навіть коли збоку хтось свої гроші дає.
Чудо Юдо 4 вересня, 09:47 На тему: Уже не недоторкані...
Зняття недоторканості то з однієї сторони добре. А з іншою можуть розгорнутися війни між депутатами та Аваковим - тепер можна задовбати будь-якого народного обранця кримінальними справами. Недаремно вони його поки що залишили. Бо ж хто нові нардепи - вчора може не у трамваях їздили, але у пробках стояли. А Аваков - то вовчара, страшний дядько супроти них.

9.orakul
«Ну ще видаляють мої коменти, коли про Сталіна пишу.»

Так Ви, шановний, ні про що інше не пишите, по ходу Ваші великі знання лише цим і обмежуються. А, ну ще і впевненістю що всі навколо пришелепуваті, один Оракул ідеальний. По ходу з цим девізом Ви і просинаєтеся, і засинаєте. Може і гімн якийсь придумали на цю тему? Амінь!
2.Filon
« Адже мудрий політику просто не вмикає»

Це тобто мудрий повинен бути політично неграмотним і не в курсі політичних новин?
Ну да, у Кобеляках, щоб не пітримувати Китай, гордо ліхтарі по святам вмикають на 3-4 години, а у будні місцями взагалі не вмикають! Горді і незалежні кобелячани! :)
Пів Царичанки уже такими ліхтарями обставлена - всі начебто задоволені.
Та упаси Боже щоб і мене так переклинило, як в анекдоті про студента і блохи :)
...сказав дід, який із дому виходить тільки в магазин і може розмовляти лише на дві теми: КОБ і євреї. При цьому впевнений, що будь-яка розмова - це розмова на ці дві теми :)
5.ИВЕН
«12*600=7200 на рік
6*2000=12000 на рік- а що скажуть представники газу-чи це справді так ??? »

Я образно висловився. Акцентував на тому, що платити меншу суму протягом всього року таки легше ніж «важку» суму протягом холодного періоду.
Чудо Юдо 26 серпня, 09:47 На тему: Еволюція братви...
42.земеля
«а еще поедь во Львов и там тебе лучше на практике объяснят кто такие националисты. »

Ви, шановний, самі навряд чи у Львові бували. А Ви б з’їздили, глянули б самі. А не слухали Оракулів, який також про бандеровців лише із «ватних» ТВ та сайтів знає.
Я не так давно у ньому був. І що? Чудове місто, чудові люди, цікаві заклади, приємні всі від офіціантів і продавців до поліцейських. А у центрі - тьма-тьмуща туристів, в чому числі тих, хто на російській розмовляє.
Жодного бандеровця, який би з ними з ножем ганявся, не бачив. Їх навіть у Донбасі не бачили. Хоча всі ЗМІ російські гудять, що у нас вони дітей їдять і на танках розпинають. А по факту чи не половина військових на сході на російській розмовляє.
Бандеровці - то бабайки для ватніків, якими їх нажахали, щоб ті за автомати ухопилися.
3.Gazalmaz
«Є субсидія, грошей на газ немає, то для кого таеі приколи, знову для багатих поблажки... »

Нормальному працюючому українцю, без субсидії, можливо, є проблема платити за газ у зимові місяці 1500-2000 грн. А дана схема, грубо кажучи, дозволяє платити весь рік по 600 грн що уже є цілком підйомним. Ідея цікава, конкретики малувато...
«У городі бузина, а в Києві дядько».
Оракул майстер пересрати будь-яку тему.
4.orakul
«Ти десь у ляхів батракував, що нічого не знаєш? Кидають навіть у банки. Посилання на ua-news.liga.net»

І при чому тут питання мови?О_о
Хоча насправді у інтернети пи**іти то всі люблять. А на ділі поки що не знаю жодного випадку коли хтось коктейлі Молотова кидав у вітрини магазинів з російськомовними вивісками. Я думаю це паніка з нічого.
Ви немов тільки побачили цю мовну агресію.
Політики її використовують ще з часів Помаранчевої революції. А мені ще раніше, в інтернет-чатах, російські та донбаські браття, почувши українську мову, писали "Гаварі на нормальном язике, бендер, че мукаешь на своєй тупой мовє???"
Так що Вам у очі кинулося лише те, що тепер україномовні стали агресивнішими, російськомовні агресивні уже давно.
6.alist
«а тут ще й сніг неожиданно в січні випав. »

Нє, ну це Ви, шановний, придиреєтеся. Чий не проблема, є старий перевірений спосіб її рішення, який у лютому цього року мер рекомендував підприємцям - "почекати до весни" :)
Ділов то!
4.ИВЕН
«
САРКАЗМ...ну навіщо так злобно... »

Бо у нашого мера одні цяцьки на умі.
4 роки керує і то у футбол грається, то в екопарки, то в парки, то в небо салютами тисячі вистрілює.
Частина жителів влітку без води сидить - йому плювати, сміття скоро уже складати нікуди буде - він ні при чому, взимку по дорогах хрен проїдеш - йому то що?
Якось іззаду він почав роботу. Із розваг, а не поліпшення інфраструктури. І ніхто не вкаже йому що це дурня - депутати сидять на кожній сесії та мух на стелі рахують, а народ звик терпіти мовчки.

Вітко на розвагах он уже пролетів.
Ура! Нарешті Санич зможе заснувати ще одну футбольну команду!
Мрії збуваються! :))))
2.orakul
«Хоча Жириновський вчора сказав, що це останні вибри в Україні. »

Ну що тут скажеш - дуже авторитетна думка! :)

3.orakul
«Верх взяли ілюзії. Лишилось в-чергове кинути нарід на його іллюзіях і може почне таки розум відроджуватися. »

Оракулу з кого не проголосуй - все не так :) А за кого ти, діду, проголосував, як не таємниця?

12.Maks75
«В тому, шо він виконає хоч одну свою обіцянку (зокрема викорінити корупцію в дорожньобудівельній галузі та розвивати дорожну інфраструктуру в нашому окрузі, про що він говорив на зустрічі з виборцями), я дууууже сумніваюсь! А ви? »

Я за Касая не проголосував по тій причині, що він кар’єру свою будує у дорогобудівельній галузі. І хоч убийте не повірю що не крав у найкращій для розкрадання держкоштів сфері! Якби святий був - давно б звідти турнули)
9.ИВЕН
«а хто сьогодні керує-можливо нові керманичі і не потрібні? »

Порох 5 років проводив адміністративну реформу а так і не спромігся РДА розігнати.
То може Зеля додумається нарешті, що цей заклад уже не потрібен нікому, тим паче тим ОТГ що таки з’являються малу-помалу? І тоді головна битва розвернеться не за місце голови РДА, а за місце голови ОТГ. На ризні точно будуть присутні і Копелець і Таміла :)
Так що думаю поки що перепризначать Тамілу, а там допоки не приберуть вакансію зовсім
1 2 3 4 5 6 7 ... 32

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації