Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 40
Зібрали 141 мільйон гривень за 10 годин.

Радує, що у такі часи українці розуміють пріоритети. Таку націю русні не перемогти!
Швидко упоралися, а то вічно кота за яйця тягнуть.
Видно все, що знав, Медвед уже розповів, путіну він не потрібен виявився, можна і саджати.
Сєдой, ти давай продавай дачі, та починай закупляти крупи та муку. Бо ти ж на чиновницьку пенсію нині жируєш у рашкі. Так це перше, що урізатимуть - путіну на війну грошей не вистачає, що йому до пенсіонерів? :)

А ви не парьтеся, що діду ще залишається як не сратися з українцями - путін 100-ий день розповідає йому про "Кієв за 3 дня" в результаті просравши економіку країни і загнавши в землю тисячу своїх же людей за окупацію 20% України і то нестабільну окупацію.
Седой, от що ти тут забув?
Хочеш зайнятися привселюдно анонізмом на свою армію вбивць? Так тебе тільки пошлють тут, хіба що.
Хочеш доказати, що расєя, яка бомбить українські міста та убиває українських дітей – це вірний вибір українців? Так тебе знову пошлють. :)
Чи тобі просто посратися з кимось хочеться?
Чудо Юдо 23 травня, 23:06 На тему: Справжнє «не кіно»...
Сєдой, можеш не напрягатися зі своєю пропагандою, тут уже остаточно бачили твій "руській мір" в напрямку корабля. Вся Україна там бачить уже, навіть учорашні лоялісти москви.
Путя обісрався і у політичному, і вже і у воєнному плані, руському кішлаку залишилося лише вперед у минуле крокувати. Он, уже піонерів клепають - іди запишись :)
1.Седой
«Забавно - не наркоман, как ваш »

От тільки на голову хворий
Чудо Юдо 23 березня, 08:58 На тему: Так народжуються нації...
18.Slavko
«Відкривай, стаття 106, пункти 19), 20) і 21) ! Три різні речі, три різні стани.»

Поясни тоді, о вельми розумний і мудрий Славко, що таке "стан війни" і чому ми його оголосити повинні.
А ти не думав, що його не оголошують, щоб юридично війна велася у односторонньому порядку? РФ нападає на Україну, а ми лише обороняємося. У такому випадку ЄС та США бачать у нас жертву (і виставляють такою перед своїм населенням), а не учасника конфлікту і залюбки постачають зброю, яка зараз нам так потрібна.

А свої інтелектуальні висновки щодо інших людей залиш при собі, я тобі не грубив і навіть не тикав.
Чудо Юдо 21 березня, 19:06 На тему: Так народжуються нації...
Це схоже на якусь спробу причепитися до чогось.
Що то воно за "стан війни", хтось знає?
Спробував знайти і таке відчуття, що це щось мали на увазі, але до кінця не продумали... Бо чіткої різниці між "стан війни" і "воєнний стан" я не уловив.
Ось знайшов дещо, тут пояснюють, що "стан війни" дійсно не зовсім зрозумілий і не ясно коли його вводити: Посилання на legalposition.umsf.in.ua (на стор. 96 уже безпосередньо про це йдеться)
Чудо Юдо 16 березня, 20:20 На тему: Так народжуються нації...
Оракула банили не раз. Бо він змінив тут аккаунтів з десяток. То Адекватником був, то ще якоюсь фігнею.
Мабуть просто забили. Як і я забив у свій час з ним сперечатися. Старий маразматик, що з нього взяти? - вирішив я.

Зараз нишком сидить. Ну нічого, може бути що ним зацікавляться відповідні органи пізніше. А може вирішать як і я :)
Чудо Юдо 16 березня, 12:29 На тему: Так народжуються нації...
8.Selena2017
«Для того, щоб не "наче", уважно прочитайте попередні редакційні та інші коментарі з архіву , то Вам стане й зрозуміло. »

Та читаю регулярно редакційні, ніде не бачив вихваляння "руського міра" чи путлєра я у редактора. На відміну від, наприклад, деяких Оракулів, які мріями в сталінізмі зависли.
Можна конкретний приклад? Я ж хвилююся, може що пропустив важливе
Чудо Юдо 15 березня, 20:01 На тему: Так народжуються нації...
6.Selena2017
«Та які там "погляди"!!! Суцільне хамелеонство, пристосуванство до вигоди. Той, у кого справжні чесні переконання, не буде страмити себе вихилясами з запроданцем. »

Я щось не зрозумів. А що, хіба Філоненко колись за путіна "топив"? Наче не спостерігалося такого
Ясен пень зараз криміналити бояться. Всі знервовані, у деякого зброя. Ще без суду та слідства пришиють на місці... :)
3.Filon
«Із надійних джерел надійшла інформація, що в Горішніх Плавнях кобеляцьке сімття не прийматимуть»

Так а куди тоді возять? І куди везли? Чи тимчасово приймали, але більше не хочуть?
27.саша ставицький
«то згадайте , що при керівництві пана Ісипа в ціну на воду було закладено 52% втрат від спожитої води , 32% непередбачуваних витрат і т.д. »

Ну от знову, деякі співбесідники починають: "он як Ісип був..." Принципово навіть не зачіпаюся за порівняння. Навіщо мені той Ісип здався? Я при ньому молодий був, мене мало що тоді хвилювало. А виріс і завів сім’ю у Кобеляках я зараз, при Копельцеві. І що, мені крізь пальці на срач у моєму місті (тут і зараз) дивитися бо "он при Ісипу якось там було"?
Доженіть та пхніть Ісипа, толку вже?:)

27.саша ставицький
«а пили ми всі і Юрка потрібно не радуватись кримінальній справі »

Ну особисто я не радуюсь. Чоловік просто довірився людині, якій довірятися не можна.

Мені цікаво чи хоч один із депутатів на найближчій сесії спитає розрахунок вартості вивезення сміття у Горішні Плавні і чи всі бумажки цього разу оформлено? Чи Копелець знову там щось собі порахує і зі стелі ціну скаже?
1.nazar
«Це вже апогей «талантіща» Капельца. Скоро все місто буде «задоволене» його рукоблудством. Як тільки пригріє сонечко і ми відчуємо всю ту глибину його розумних рішень. Гей, депутати, ви де? »

Повіз таки Копелець на Горішні Плавні сміття. Перед цим перебравши всі інші варіанти, куди можна було б "за обіцянку" вивозити, як він звик.
6.саша ставицький
«Ви ж користувались , пили і жрали ту воду , а тепер радуєтесь , що якийсь ..... порушив ту справу. Це не без вашої участі , саме такі , як ви були завжди стукачами .»

Саша, у Вас манія переслідування. Те що у нас більшість скважин без документів відомо ще років 5 назад було. Тоді ще екологи попереджали про це і в «ЕХО» писалося. Ніякого секрету тут нема давно. Але Копельцеві по боку і Юркові він казав "та не бзди, нічо нам не буде"... на словах, звісно, казав.

А те що мер міста не робить жодного докумета на жоден об’єкт (підозрюю, що причина банальна: украсти із цих грошей неможливо) то в тому моя вина, як споживача цієї води? Я плачу справно, боргів не маю, а те що якийсь хитрий дядько мої гроші на вітер (чи у кишені) пускає, так це моя вина?
Ви уже не знаєте як Копельця відгородити, аргументи зводяться до дурних....
Кандидат наук Копелець і за власноруч продвигаєме питання виділення під смітник землі «проти» проголосував.
Невже і досі не видно, що такий по головах піде, ще й плюне зверху у потопаючого? Я б з таким не мав би справ ні на мінімум.
Чудо Юдо 21 січня, 13:08 На тему: А Копелець — проти!...
7.orakul
«Комусь же це вигідно. »

А що, просто не можна бути проти велетенського гнидника у лісі?
Ні, ну за активістів я не знаю, може який сорос і платить... Але це не відміняє того факту, що Копелець пиз**ць утворив у лісі і нічого не бажає з ним робити. Закрили цей гнидник - терміново відкриваємо новий! Земля у ОТГ ще є – серемо поки не засеремося повністю.

7.orakul
«Які є варіанти»

Кобеляцьке керівництво не напряглося навіть найдешевше зробити. Наприклад, повісити банери по місту, у якому закликати громадян сортувати сміття - спасибі Будакову, він таку можливість зробив. Це не прибере все сміття, але значно зменшить його кількість. Є і іншій недорогі способи агітації. Але ні, яка там в ху агітація? Навіщо? Гроші виділяються на вітання людей зі святами мером (такі банери замінюють чітко і по розпорядку). Це ж набагато потрібніше для жителів ОТГ.
Чудо Юдо 21 січня, 00:10 На тему: А Копелець — проти!...
4.Fed654Frumos
«Всі коментатори,а саме,всі оці іхтамнєтки,крапки,катрички,ковачі,і навіть федфрумоси та Філони правдолюбами стали,бо не біля владного корита.»

Отже спуску не можна давати нікому із них, хто б до корита не добрався. Нічого розслаблятися тим, хто має змогу мацати народні гроші.
До речі, Копелець, мені здається, нещаслива людина. От наче і +230% до зарплати отримує, нагинає купу підлеглих, крутить депутатами як хоче, а на обличчя та постать глянеш - ні, нещасливий чоловік, спить погано і нерви нікудишні...
Помітив, що у Кобеляках уже вщент забиті сміттєві баки і кілька днів уже немає вивезення.
А тут ще й учора така термінова сесія з питанням виділення нової землі.
То може уже правоохоронні органи нарешті проснулися і заборонили в ліс везти? От міський голова в терміновому порядку нове місце і шукає...
Якщо Ви так агритесь на Садового, то нате Вам зарплату Кличка, мера Києва: Посилання на focus.ua
Якщо журналісти виклали вірні дані, то мер столиці за 2021(!) рік отримав зарплату меншу ніж мер Кобеляк за 2020 рік. А саме 640 тисяч гривень. А у 2021-му у Копельця буде більша сума ніж позатой рік. Якби не цілий лям назбиралося. Скоро дізнаємося у декларації.
4.саша ставицький
«Садовий за період беззаконня в Україні вкрав стільки , що твоє посилання просто безглузде.Всі оці патріоти просто дограбовують Україну під патріотичними гаслами , ви бєтесь лобами , хто з вас дурніший»

Я про зарплату мера набагато більшого і проблемнішого міста у порівнянні із зарплатою маленьких Кобеляк, а Ви мені про що? До чого тут патріоти і гасла?
Це уже думали думали, за що ще б доплачувати князю. А то +225% уже є, о, давайте ще 5% допишемо.
Не кисло так, мати зарплату, а зверху ще 2 з лихом зарплати за "особливо важку працю". А що у ній важкого, цікаво? Лопатою махає? На морозі мерзне? Ні, сидить у теплі і робить роботу для якої насправді ніякого наукового ступеню не потрібно. "Нагинай і домовляйся" – ото і вся суть роботи.

До речі, Садовий, мер Львова, заробив за 2020 рік 552745 грн. ( Посилання на zaxid.net ). Нафіга він поперся у мери Львова з усіма проблемами і траблами такого великого міста? ось - Кобеляки, чиновницький клондайк: роботи в рази менше, зарплата вполовину вища!

Вилизуйте, панове депутати, може вам яку кістку кинуть...

Змінено 17.01.2022, 00:12
А Клопотенко і картоплю рекомендує в особливо великих кількостях?
Можливий і хороший результат... Можливо почнуть виділяти більше грошей на дитяче харчування. Але це так... із розряду фентезі з орками і ельфами...
Аж цікаво, і чим же хоч це погана новина?:)
1 2 3 4 5 6 7 ... 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації