Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 41
Щось я не в’їхав...
Проти Марка не можу сказати нічого поганого. Він, наче, чоловік хороший. Але мені здавалося, що суть цих грантів у тому, щоб люди закупили обладнання для ВИРОБНИЦТВА продукції харчування, потім віддали ціну гранту своєю продукцією до місцевих запасів, а обладнанням користувалися і надалі...
А яку продукцію ВИРОБЛЯЄ Марк? Чай, печиво та каву???
Відчуття таке, немов йому дали цей грант, а він просто скупився на ті гроші продуктами і відніс у міськраду.
Це або якесь тупе крадення грошей, або ще більш тупа реалізація гранту по принципу "та давай дамо кому-небудь, лиш би відзвітуватися" зі сторони міськради.

Ну або я щось не знаю про сферу діяльності Марка, можливо і такий варіант.
3.микола козак
«
Перш за все злодій чи ні визначає суд.»

Це вірно. Стверджувати, що він злодій я не можу - немає завершених кримінальних справ. Поки що.
Але результат діяльності людини, зі своєї суб’єктивної точки зору, можу оцінити. Вважаю незадовільним. І випливає ще чимало не моїх суб’єктивних «поглядів» на діяльність цього чиновника: Посилання на exo.in.ua

Я просто про те, що обраний народом не обов’язково святий і має 100% закріплене за собою крісло до кінця життя. Народ може і злодія обрати, такий вже у нас народ... А ще народ ну дуже інертний :(
І автор має резон, дорікаючи обласній владі у тому, що вона скільки років абсолютно закривала очі на діяння "Кобеляцького хазяїна", який розісрав громаду по повній, а тут раптом проснулася. Але і Бруслик правий: 4 місяці Копелець уже не при владі, а ті хто всівся на його місце і не чешуться.
Ну добре, хоча б аудит почали проводити, але це не їх робота, це пошуки вини попередника. І якщо Бруслик надумав тримати цих рєбят у тонусі, то я тільки за!

І сміття, як помітив Мегаканок, скоро на дорозі об’їжджати прийдеться - ніякої роботи у цьому напрямку. Навіть не згадують.
1.микола козак
«Справа зовсім в іншому , коли міського голову обирає ввесь дієздатний люд , а депутватів призначають якісь фіктивні партії , купка так званих , ніким не обраних депутатів , які змовились , може зміщувати того , хто обраний народом , то чи це не абсурдна ситуація , яку ще і підтверджує адмінсуд ? »

А якщо обраний народом виявився злодієм?:)
"Потім 22 лютого 2022 року Любов Коломієць своїм розпорядженням призначила себе на посаду лікаря-методиста"

А шо, так можна було? :)
4.Slavko
«На нашій території він з"явився майже одночасно з християнством, яке було насаджено в прямому сенсі вогнем і мечем... »

Монгольську імперію, вваджається, заснував Темучин приблизно у 1206 році.
Тризуб використовував ще князь Олег, який жив за 500 років до цього.
Добре, хрен з ним з Олегом, про нього мало що відомо, тризуб як герб мав ще Святослав, батя Володимира Великого, а це було за майже 300 років до Темучина.

А популярним гербом орди була саме двоголова курка.

Славко, я не засланий лі ти казачок, такі маразми розповсюджувати? Чи просто обчитався москальських пропагандистів?
Господи, звідки на Кобеляччині такий концентрат ідіотів та криміналітету?
Скільки пройшло часу з моменту, як у нас піп застрелив чоловіка? Ледве вступили у новий квартал - новий кримінал
Схоже, що у Санича справи пішли так собі...
Протектори від нього відмовилися. Тепер іздіваюцця всі, кому придумається
4.Slavko
«Там все приватне, є сайти експорту до Угорщини , скріни в мене є.»

Якщо вірити сервісу Entsoe, то останній експорт з України був 10 жовтня - у Словаччину і Польщу. Після того - по нулях таке як.
Посилання на transparency.entsoe.eu

Не віриться мені у експорт електроенергії, це може бути просто «вкид» москалями.

А от щодо планів створення ТОВ це цікаво. Хоча, з іншої сторони... У цьому щось протизаконне? Купіть і собі акції держфірми, якщо хочете/можете :) Це не перше і не останнє «утовариствування» держпідприємств. Зеленський про велику приватизацію говорив до посади президента.
І пропозиція створення ТОВ була ще у серпні, до обстрілів енергосистеми. І приватизація таких товариств - це одна з умову інтеграції в ЄС.
А що розкуплять олігархи, так вибачте, хто бабло має - той і розкупляє. Я також не радий, що мій сусід-фермер купив собі новенького Мерседеса, а я лише потяганого Фольксвагена, але що поробиш? :)

Але так, питання у тому наскільки це важливий "стратегічний об’єкт" у даний період часу.

Змінено 02.12.2022, 11:39
Чудо Юдо 30 листопада 2022, 20:05 На тему: Російські окупанти збираються ...
1.Slavko
«Шляхом "утворення акціонерного товариства "Енергоатом"... І до гадалки не треба йти - далі акції викуплять опять богобрані.»

Звідки інфа? Прийнята постанова?

На Українській енергобіржі торги бачу, але чи купляють там країни Євросоюзу і росіяни - не бачу. Можете дати пряме посилання на такі купівлі росіянами чи хоча б скріни?
Читаю я цих коментаторів і диву даюся - ви що, Соловйова обдивилися і навчилися як він факти називати своїми словами і видавати за інші речі?
Є мер міста. Є у нього абсолютно безвольні депутатики. Мер міста, за їх допомогою, виписує собі суперпремії за суперпродуктивну роботу і при цьому майже десять років не хоче виділити якусь суму на ту бумажку за яку йому з року в рік торочать екологи, подають в суд (це все не раптово сталося), а йому тринь-трава. А чому? А тому що, як правильно зазначив попередній коментатор, не зі своєї кишені він платитиме. І не депутати заплатять. А люди, які цього мера обрали. Обрали? Нате, жріть, не подавіться.
А себе він не обидив - сотні гектар виписав земельки, зарплату більше ніж мер Львова отримував, зараз його спихнуть з престолу, він ручкою помаше всі па-па і ї**ться тут як хочете.
Така ж ситуація і зі смітником.

А Козаку Філоненко винен, ага
9.микола козак
«Справа зовсім не в гербі.Той герб разом із статуєю символізували певний період життя українців... »

Та так здається мені, що якраз у гербі. Ніхто ні суми ніякі не озвучив, все ще лише «планується» а ґвалт підняли враз.
На бабулках, які за «совком» та імперіалізмом скучають, популізм путіна побудований, он ледве не кожен псих із думи кричить, що вони савєтскій союз відбудовують, тільки рашка - це не союз, абсолютно. Ковбаси там по 2.20 немає і не буде. Єдине що є в рашкі від «совєтів» - це мілітаризм і тоталітаризм. Але "піпл хаває" і цей піпл в агонії закликає вбивати українців. Бо тоді ж савєтскій союз вернеться якимось дивом.
Ці символи використовуються проти нас же.
А щодо символізації певного періоду життя... Так може і німцям варто було свастики в своїй країні залишити? Це ж певний період їх життя :)

Не найбільш важлива проблема наразі, тут я згоден. Але якщо надумають зняти - та на здоров’я, я не жалкуватиму! Вся Прибалтика уже знімає радянські пам’ятники, а нам все не на часі...
5.микола козак
«Біда в твоїй голові.Саме такі , як ти ховаються , як тільки можуть від захисту України , хто за бугром , хто по базах відпочинку , хто на островах .Саме такі , обдирають народ піднімаючи ціни на елементарні продукти , використовуючи біду українців для наживи і ви з часом подавитесь награбованим в народу.Ти не підеш в військомат добровольцем тоталітарний ти наш , ти будеш ховатись за чужими спинами , а потім такі стають гауляйтерами , досвід вже маєм.
»

Ух ти! І які ж саме мої слова спонукали Вас наклепати на мене отакі звинувачення? Раз я абсолютно не шкодую за тоталітарним гербом на постаменті серед Києва то я автоматично бандит, гауляйтер і головоріз? Оце і вся ваша логіка? Чи може там щось трохи глибше?

Змінено 22.08.2022, 11:52
О, дивись, тихо сиділи, а лиш мова пішла про ліквідацію тоталітарних комуністичних знаків - враз позбігалися.
Ну і навіщо прикриватися якимись там зайвими витратами, які можна відправити на ЗСУ і т п.? Та чесно кажіть - у Вас ниє в душі залишки совєтського імперіалізму, який не викорінила навіть війна. Я навіть приблизно уявляю віковий ранг всіх трьох дописувачів.
Герб вже неіснуючої держави приберуть із постаменту - яке горе! Прям біда-біда, куди там навіть путіну з його вторгненням?
Чудо Юдо 26 липня 2022, 21:04 На тему: Чому почалася ця війна?...
1.Selena2017
«НІКОЛИ б не сотворила редакційної від 17 лютого цього року»

Редактор пофігіст і завжди закликав берегти нерви. Від цього ніколи не відступався. Але в наступні за вказаній Вами редакуійній він покаявся.

Але що адекватних причин війни не буває - тут він 100% правий. Адекватні люди працюють, дітей виховують, а воювати хочеться то завжди не дуже здравим. І які б причини не називали - то все приводи
Якось цікаво... мені здається, що на цього чоловіка можна нарити криміналу вагон, варто лише копнути трошки.
Але правоохоронці стільки років вдають сліпих, друних і глухих.
5 років назад завели одну справу і не чути, й не видно про неї було 5 років... А тут раптом з’явилася.

Відчуття, що на всіх чиновників заводять по 1 такій справі і ховають десь під скатертину, щоб витягти в будь-який момент, якщо у чиновника раптом протекторат спаде.

Змінено 13.07.2022, 15:05
1.Dana77
«Якщо це БРАТСЬКА МОГИЛА з похованням реальних ЛЮДЕЙ»

Наскільки я розумію, під тим знаком реальних людей немає (на ньому записаних) і це не могила.
Сама алея присвячена тим, хто загинув у Другій Світовій, і нібито братська могила тих солдатів там присутня. А цю стелу тим, хто встановлював радянську владу, схоже, так, "до пари" причепили.

Не чув, щоб могили валяли.

Змінено 12.07.2022, 15:12
Зібрали 141 мільйон гривень за 10 годин.

Радує, що у такі часи українці розуміють пріоритети. Таку націю русні не перемогти!
Швидко упоралися, а то вічно кота за яйця тягнуть.
Видно все, що знав, Медвед уже розповів, путіну він не потрібен виявився, можна і саджати.
Сєдой, ти давай продавай дачі, та починай закупляти крупи та муку. Бо ти ж на чиновницьку пенсію нині жируєш у рашкі. Так це перше, що урізатимуть - путіну на війну грошей не вистачає, що йому до пенсіонерів? :)

А ви не парьтеся, що діду ще залишається як не сратися з українцями - путін 100-ий день розповідає йому про "Кієв за 3 дня" в результаті просравши економіку країни і загнавши в землю тисячу своїх же людей за окупацію 20% України і то нестабільну окупацію.
Седой, от що ти тут забув?
Хочеш зайнятися привселюдно анонізмом на свою армію вбивць? Так тебе тільки пошлють тут, хіба що.
Хочеш доказати, що расєя, яка бомбить українські міста та убиває українських дітей – це вірний вибір українців? Так тебе знову пошлють. :)
Чи тобі просто посратися з кимось хочеться?
Чудо Юдо 23 травня 2022, 23:06 На тему: Справжнє «не кіно»...
Сєдой, можеш не напрягатися зі своєю пропагандою, тут уже остаточно бачили твій "руській мір" в напрямку корабля. Вся Україна там бачить уже, навіть учорашні лоялісти москви.
Путя обісрався і у політичному, і вже і у воєнному плані, руському кішлаку залишилося лише вперед у минуле крокувати. Он, уже піонерів клепають - іди запишись :)
1.Седой
«Забавно - не наркоман, как ваш »

От тільки на голову хворий
Чудо Юдо 23 березня 2022, 08:58 На тему: Так народжуються нації...
18.Slavko
«Відкривай, стаття 106, пункти 19), 20) і 21) ! Три різні речі, три різні стани.»

Поясни тоді, о вельми розумний і мудрий Славко, що таке "стан війни" і чому ми його оголосити повинні.
А ти не думав, що його не оголошують, щоб юридично війна велася у односторонньому порядку? РФ нападає на Україну, а ми лише обороняємося. У такому випадку ЄС та США бачать у нас жертву (і виставляють такою перед своїм населенням), а не учасника конфлікту і залюбки постачають зброю, яка зараз нам так потрібна.

А свої інтелектуальні висновки щодо інших людей залиш при собі, я тобі не грубив і навіть не тикав.
Чудо Юдо 21 березня 2022, 19:06 На тему: Так народжуються нації...
Це схоже на якусь спробу причепитися до чогось.
Що то воно за "стан війни", хтось знає?
Спробував знайти і таке відчуття, що це щось мали на увазі, але до кінця не продумали... Бо чіткої різниці між "стан війни" і "воєнний стан" я не уловив.
Ось знайшов дещо, тут пояснюють, що "стан війни" дійсно не зовсім зрозумілий і не ясно коли його вводити: Посилання на legalposition.umsf.in.ua (на стор. 96 уже безпосередньо про це йдеться)
1 2 3 4 5 6 7 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації