Останні коментарі користувача «Анатолій»

Коментарі користувача
6.Чудо Юдо
«Правильно голосять - чим менше держава зможе впливати на бізнес тим менше бізнесменів у державних вищих ешелонах буде.»


Бізнес у вищих ешелонах влади виступами селян під РДА не здолаєш і не викорениш. А, на мою думку, все ж таки непогано було б мати механізм контролю за цінами. Бо над тяжкою долею бідних підприємців, яких давить і давить держава, плачуть багато... А у сільському магазині (єдиному, до речі) кожного дня переклеюють цінники, бо бачте, долар росте. А яким боком ріст долара до пакетика майонезу, який ти придбав місяць тому? А бабуся-пенсіонерка такого ж не спитає - мовчки заплатить, скільки скажуть.
6.Чудо Юдо
«Варіанти є: звернути до конкурентів, які платять більше. До одних, до других. Якщо відразу не знайдеться охочий, поїсти своє молоко самому деякий час.»


Наче й правильно... Але, розумієте, у багатьох селян ніякого іншого заробітку, крім молока, фактично немає. А збирачів молока у межах досягності - раз, максимум два... Думаєте, вони між собою не домовляться про ціну? А молоко - товар ніжний, тримати його до підвищення ціни не надто виходить... А їсти своє молоко деякий час - це який?... а хлібця до молока, а за світло чим платити?.. Не буду говорити за всю економіку у цілому, але саме у даному питанні селяни міцно залежать від збирачів молока і методів боротьби з несправдливими цінами практично не мають.
3.Babayko
«Имхо, таки покращення, в принципе.
Селян на цене на молоко "нагибали" и раньше не стесняясь. А вот по первому звонку пришли требовать справедливости они, кажется, впервые. Люди меняются и это хорошо.»


Воно то наче й так... Але - від кого вони прийшли вимагати справедливості? Від адміністрації, яка НІЯКІСІНЬКИМ БОКОМ НЕ МОЖЕ СВОЇМ РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ВСТАНОВЛЮВАТИ ЦІНИ ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМЦЯМ! Селянам "проїхалися по вухах" - вони і побігли гейкати, не знаючи на кого і за що. А приватники "клали" і на адміністрацію і на селян, і ціну встановлять таку, як їм вигідно. А нам усе голосять: треба менше держави у бізнесі, менше держави... Тоді, мов, підприємці самоорганізуються, внаслідок справедливої конкуренції встановлять вигідні населенню ціни і все буде "шоколад". Ага... Блажен, хто вірує. Самоорганізовуються вони здорово - в один день по всій Україні ціна на цукор стрибає вдвічі... чи там на гречку... і без ніякісінького економічного обгрунтування.
6.Адекватник
« Головне дійсно не втратити пам’ять, але як же її не втратиш коли уже підручники трактують історію по іншому. Молодь вже сама нічого не знає, ветерани вимерли, а в книжках написана брехня. У всі віки історію змінювали з одною єдиною ціллю - змінити майбутнє в потрібному напрямку. Історія, це інструмент управління народом. »


Це так. Залишається лише самим розповідати дітям і внукам про своє бачення тих подій, хоч воно і йтиме у розріз із розказаним у підручнику чи з екрану. Якщо сімейне виховання не оголосять кримінальним злочином, прирівняним до тероризму...)))
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації