Діючий кримінальний кодекс передбачає порушення кримінальної справи за ст. 227 лише в тому випадку коли випуск на товарний ринок недоброякісної продукції вчинено у великих розмірах (мається на увазі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, це близько 90 тисяч гривень).
Тож, за результатами першої перевірки у порушенні кримінальної справи було відмовлено.
На той час власники товариства 6 місяців припинили свою діяльність, щоправда формально, насправді ж цех і надалі працював. Саме цей факт став відомим працівникам відділу державної служби боротьби з економічною злочинністю Кременчуцького міського управління міліції.
Основною фігуранткою у справі знову ж таки стала 41-річна Ольга, мешканка міста Кременчука, яка не маючи відповідних документів, організувала виробництво кисломолочної продукції, а саме декількох різновидів сиру. При цьому жінка незаконно використовувала різні товарні знаки, які на товариство не були запатентовані. На разі є інформація, що фірма використовувала товарний знак приватного підприємця з Івано-Франківської області . Та й це не все, адже умови, у яких виготовлялися сири просто жахливі – повна антисанітарія, сморід, бруд. Сама ж підозрювана від будь-яких пояснень щодо своєї діяльності відмовилась.
Працівниками міліції на сьогодні зібрано усі відповідні документи, з місця події вилучено та направлено на експертне дослідження 310 кілограм готової продукції на загальну суму близько 10 тисяч гривень.
По факту вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст.. 229 Кримінального кодексу України «незаконне використання знаку для товарів» та 227 Кримінального кодексу України «випуск та реалізація недоброякісної продукції».