Вхід | Реєстрація

На території 2 міської клінічної лікарні знаходиться потенційна 40 метрова загроза

На території лікувально-профілактичного закладу, 2 міської клінічної лікарні, покликаної охороняти здоров'я людей, знаходиться потенційна 40 метрова загроза для людського життя та цілісності двох корпусів закладу. Справа в тому, що на території лікарні ще на початку 90-х планувалося побудувати котельню. Втім, її не закінчили, а 1,5 роки тому з цього місця вивезли практично все, говорить головний лікар 2-ї лікарні Євген Іщейкін. Забули найаварійніше – 2 металеві турби. Прибрати їх самостійно ні лікарня, ні місто не мають жодних законних підстав, оскільки територія лікарні належить Міністерству оборони України. В ситуації розбиралася Крістіна Криженко.
Питання укріплення або демонтажу аварійних труб, розташованих на території 2 міської клінічної лікарні, розповідає начальник управління з питань надзвичаних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому Володимир Кушнаренко, розглядається з березня 2004 року.
Володимир Кушнаренко, начальник управління з питань надзвичаних ситуацій та цивільного захисту населення МВК:
- За підписом міського голови на Чернігів на територіальне управління КЕТЧ і на Міністерство оборони було направлено листи з проханням прийняти міри для того, аби укріпити або прибрати труби, щоб це питання було вирішене.
У 2006 році головний лікар 2-ї міської лікарні Євген Іщейкін звернувся до профільних служб з черговим проханням вирішити питання аварійності двох труб вагою – по 20 тон кожна, оскільки натяжки, які слугують опорою труб, говорить, послабли.
Євген Іщейкін, головний лікар 2 МКЛ:
- У випадку падіння цих труб, як ми бачимо, розтяжки уже послаблені, вони можуть розрушити лікувально-профілактичний корпуси - поліклінічне відділення і терапевтичне.
Місто відповідь отримало. У ній йшлося про те, аби в Полтаві міська влада спробувала знайти організацію, яка б змогла демонтувати аварійні труби. Місто виконавця робіт знайшло, останній за демонтаж виставив рахунок 20 тисяч гривень, втім, як з'ясувалося, у Міністерства оборони таки коштів не було. До того ж, труби не списані і досі знаходяться на балансі Міністерства.
Володимир Кушнаренко, начальник управління з питань надзвичаних ситуацій та цивільного захисту населення МВК:
- Написали листи в Чернігів на Міністерство оборони за підписом І заступника міського голови, аби вирішити питання, списати ці труби, а розрахунок буде проводитись - ДП СВАРЧ заберуть собі той метал, а якщо не вистачить, доплатять.
Це звернення, говорить фахівець, було надіслане 20 жовтня цього року. Тепер чекають відповіді...

Автор: Крістіна Криженко, www.misto-tv.poltava.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
Читайте також
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації