— Тепер говорять, що ліки з’являться в середині місяця, — говорить аптекар. — Люди стали спокійніші, а черги менші.
На сьогодні найбільш невдоволеною категорією людей через паніку стали продавці магазинів, яких примушують ходити у пов’язці весь робочий день.
— Нехай би вони собі знаєте в яке місце цю маску засунули! — обурюється одна з реалізаторів. І не дивно. Якщо в приміщенні душно, то в пов’язці важко дихати, а продавцю ще й говорити деколи треба.
Web-майстер нашого видання помітив цікаву тенденцію. Деякі «носії» медичних масок одягають їх лише на рота, а ніс в цей час залишають відкритим. Поспостерігайте за «маскованими» людьми і ви одразу зрозумієте, хто дійсно хоче уберегтися від інфекції, а хто натягнув пов’язку з інших причин (примусили носити, «по приколу», стильний атрибут та ін.).
До речі, певний відсоток українців організували справжнє «маски-шоу». Люди розмальовують маски у різних тваринок, обшивають пов’язки бісером, вишивають на них…
Однак кобелячани розвивають свою творчість хіба що під час пошиву пов’язки, адже її важко знайти (за адекватну ціну) і до сьогодні. 10 листопада на розширеному засіданні обласної протиепідеміологічної комісії у режимі селекторної наради зазначали, що Кобеляцький район повернув марлю, яку надали з держрезерву для пошиття захисних масок, через відсутність швейних підприємств.
P.S. З неофіційних джерел ми дізнались, що ліки в аптеки все ж іноді завозять, але їх одразу розбирають.