Вхід | Реєстрація

Землю на кладовищі дають разом з оградкою

Утримання одного місця на Кременчуцькому кладовищі Вам обійдеться у 150 грн на рік, подвійного – 300 грн. За законом кожен громадянин має право на отримання безкоштовної ділянки землі під поховання. Але яка це земля?
- Тут і ями, і каміння, і бур’яни, і сміття, – розповідає директор спецкомбінату ритуальних послуг Віталій Дідюрін. – Однак за відносно невеликі гроші ми прибираємо заброньовані ділянки від усього цього бруду, вирівнюємо землю, контролюємо та гарантуємо ідеальний порядок на ній. Віднедавна разом із землею надається і огорожа. Вона стандартна, безкоштовна й обов’язкова для всіх. Нововведення запроваджено не просто так. Адже деякі люди встановлюють огорожу довільного розміру, що заважає вільному пересуванню кладовищем, через них інші люди не можуть потрапити до могил своїх рідних. Теперішній порядок дозволить без перешкод проходити між могилами. Всередині ділянки, обмеженої огорожею, можна робити все що завгодно за власним смаком, але виходити за її межі суворо заборонено. Така практика буде впроваджуватися і надалі.

Автор: www.pp.pl.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
17 листопада 2009, 11:40 | Кременчук | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації