41 підпис поставили підприємці під зверненням представникам міської влади
41 підпис поставили підприємці під зверненням представникам міської влади. Особи, які займаються роздрібною торгівлею непродовольчими товарами та які працюють на власних або орендованих площах у Полтаві, у зверненні скаржаться на порушення, з якими проходять перевірки Полтавського обласного управління у справах захисту прав споживачів. Ті, за словами представників від підприємців Петра Деркача та Тетяни Деркач, часто не попереджують про прихід, а фахівці управління, говорять, замість попереджувального листа часто вручають останнього продавцям під розписку, яка, вважають, не має жодної юридичної сили.
Депутати, члени постійної комісії міської ради з питань сприяння підприємницькій діяльності та інвестицій, та запрошені на засіданні вислухали обидві сторони. У той же час зазначили: процес торгівлі має підпорядковуватися одному головному правилу – законодавству та відповідним постановам Кабінету міністрів. У місті ж робиться все для того, аби підприємці отримували належну допомогу і підтримку.
Ігор Балицький, депутат міської ради:
- Зокрема, намагаємося понизити фінансовий тиск на підприємців, надати їм допомогу у вигляді інформації, допомагаємо займатися їм бізнесом, різноманітні консультаційні програми проводимо. І на тлі цього у нас, виявляється, є органи, які, по суті, посилюють фінансове навантаження на підприємців. З одного боку. З іншого боку, на мій погляд, у нас абсолютно ніякої роботи не ведеться щодо припинення стихійної торгівлі.
Начальник Полтавського обласного управління у справах захисту прав споживачів Микола Гордієнко деякі закиди заперечив. Зокрема, каже, планова перевірка більше одного разу на рік проводитися не може, і це знає кожен підприємець. В іншому разі, останній може викликати міліцію, зрештою, подати до суду. Втім, депутати міської ради вирішили звернення підприємців підтримати.
Ігор Балицький, депутат міської ради:
- Права споживачів треба власне захищати як права споживачів, а не використовувати законодавство для збільшення цього фінансового навантаження підприємців. І, на мій погляд, підприємці абсолютно справедливо вказують на те, що в нас існують місця, де права споживачів абсолютно ніяк не захищені, і, на мій погляд, практично нічого не робиться для захисту прав споживачів практично на всій території міста Полтави.
Що ж до стихійної торгівлі, яку присутні підприємці ставили в негативний приклад своїй діяльності, депутати міської ради вирішили поновити рейди, які б протидіяли поширенню цього явища у Полтаві.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Читайте також:
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном