Вхід | Реєстрація

41 підпис поставили підприємці під зверненням представникам міської влади

Сьогодні на засіданні постійної комісії міської ради з питань сприяння підприємницькій діяльності та інвестицій розглянули звернення підприємців Полтави за підписом 41 людини. Останні скаржилися на роботу Полтавського обласного управління у справах захисту прав споживачів. На їх думку, перевірку управління проводить з порушеннями, та й самі перевірки стали доволі частим явищем в їхніх магазинах. Обидві сторони та рішення депутатів слухали і наші журналісти.
41 підпис поставили підприємці під зверненням представникам міської влади. Особи, які займаються роздрібною торгівлею непродовольчими товарами та які працюють на власних або орендованих площах у Полтаві, у зверненні скаржаться на порушення, з якими проходять перевірки Полтавського обласного управління у справах захисту прав споживачів. Ті, за словами представників від підприємців Петра Деркача та Тетяни Деркач, часто не попереджують про прихід, а фахівці управління, говорять, замість попереджувального листа часто вручають останнього продавцям під розписку, яка, вважають, не має жодної юридичної сили.
Депутати, члени постійної комісії міської ради з питань сприяння підприємницькій діяльності та інвестицій, та запрошені на засіданні вислухали обидві сторони. У той же час зазначили: процес торгівлі має підпорядковуватися одному головному правилу – законодавству та відповідним постановам Кабінету міністрів. У місті ж робиться все для того, аби підприємці отримували належну допомогу і підтримку.
Ігор Балицький, депутат міської ради:
- Зокрема, намагаємося понизити фінансовий тиск на підприємців, надати їм допомогу у вигляді інформації, допомагаємо займатися їм бізнесом, різноманітні консультаційні програми проводимо. І на тлі цього у нас, виявляється, є органи, які, по суті, посилюють фінансове навантаження на підприємців. З одного боку. З іншого боку, на мій погляд, у нас абсолютно ніякої роботи не ведеться щодо припинення стихійної торгівлі.
Начальник Полтавського обласного управління у справах захисту прав споживачів Микола Гордієнко деякі закиди заперечив. Зокрема, каже, планова перевірка більше одного разу на рік проводитися не може, і це знає кожен підприємець. В іншому разі, останній може викликати міліцію, зрештою, подати до суду. Втім, депутати міської ради вирішили звернення підприємців підтримати.
Ігор Балицький, депутат міської ради:
- Права споживачів треба власне захищати як права споживачів, а не використовувати законодавство для збільшення цього фінансового навантаження підприємців. І, на мій погляд, підприємці абсолютно справедливо вказують на те, що в нас існують місця, де права споживачів абсолютно ніяк не захищені, і, на мій погляд, практично нічого не робиться для захисту прав споживачів практично на всій території міста Полтави.
Що ж до стихійної торгівлі, яку присутні підприємці ставили в негативний приклад своїй діяльності, депутати міської ради вирішили поновити рейди, які б протидіяли поширенню цього явища у Полтаві.

Автор: www.misto-tv.poltava.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
19 листопада 2009, 10:55 | Полтава | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації