Творчість від природи
В умілих руках навіть дерево оживає – доводить народну мудрість Леонід Богушевич. У його витворах – і пристрасть, і роздуми над сенсом буття, і грайливість, і природна простота.
— Є роботи, які продаються, а є ті, які безцінні, їх можна лише подарувати, – говорить про свою творчість Леонід Богушевич. З останніх – авторська робота «Алєся». – Дошка лежала майже 4 роки, аж поки не догледів: у ній вже все було – образ оголеної жінки: руки, талія, груди, залишалося тільки обробити. Мій син – професійний художник, сказав, що у цій роботі не можна нічого додати і нічого відняти – вона бездоганна. Митець народився у Білорусії, саме цим і пояснює прагнення назвати один з улюблених витворів іменем Алєся.
Майже всі представлені на виставці роботи зберігаються вдома у Леоніда Богушевича, окрім однієї. Ікону «Розчулення» вже цього тижня було передано до Києва. Вона прикрасить Свято-Іоанівський монастир. Усі інші роботи, як запевняє художник, були створені ним для душі і під особливий настрій. Частина з них – ручної роботи, частина – результат програми, закладеної у деревообробний верстат з числовим програмним керуванням.
Майстер не дуже любить робити щось на замовлення. Каже, цікаво працювати з замовником, який одразу приходить з оригінальною ідеєю. До речі, дерев’яна вивіска, що прикрашає вхід до ресторану «Пікассо» – справа рук Леоніда Богушевича. Виглядає дуже стильно і при цьому тепло та по-домашньому, як і належить благородному дереву.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном