Для участі у фестивалі з'їхалися учасники з України, Росії, Угорщини, США та Японії, повідомляють у Клубі античної реконструкції «INVICTUS».
Весільні церемонії для трьох подружжь складалися з трьох частин. Починлось все з підписання шлюбного контракту, під час якого окрім складання власне юридичного документу, наречена викупала весільну каблучку за один римський сестерцій, в присутності щонайменше десяти свідків.
Друга частина весілля - обряд вінчання перед алтарем Юпітера, яку виконували найвищі священники Рима - Понтифекс Максимус (роль якого виконував Гней Корнелій Лентул з Паннонії (Угорщини), та Фламен Діаліс (Марк Октавій Корв, Сарматія (Україна). Під час вінчання було виконане традиційне жиртвоприношення ладаном, вином та особливими хлібцями - фарреумом. На відміну від суто давньоримского ритуалу, праві руки нареченим зв'язали не шерстяною ниткою, а традиційними українськими рушниками. На заврешення церимонії, під традиційні вигуки: «Талассію!» кожну наречену супроводжували три хлопчики з смолоскипами. Після офіційної частини свято продовжилося за весільним столом з давньоримскими яствами: котлетами з мигдалем, виноградними млинцями, фаршированими фініками та іншим.
Висвячення в авгури Марка Лукреція Агріколи (США), відбулося наступного дня, і складалося з святкової процессії, визначення волі богів по польоту птахів та вручення священницького вбрання - тоги трабеа, та авгурського жезла - літууса.
Як зазначив пан Агрікола: «Окрім великого задоволення від високого профессійного та наукового рівня організації Фестивалю, я хочу відзначити надзвичайну гостинність українців - організаторів заходу і пересічних людей з якими довелося поспілкуватися».
Фестиваль «Сарматські Дні» - один з багатьох заходів найбільшої в світі організації реконструкторів античного Риму - NOVA ROMA (novaroma. org), члени якої мешкають в 29 країнах світу. Клуб античної реконструкції «INVICTUS» - офіційне представництво NOVA ROMA в Україні, Росії та Біларусі. Території цих держав в межах NOVA ROMA обєднані в провінцію Сарматія. Фестиваль започатковано в минулому, 2009 році і відтепер він став щорічним. Для участі в наступних, третіх «Сарматських Днях» вже запрошено понад 100 реконструкторів з 12 країн світу.