Пам’ятник Миколі Касьяну встановлять 28 жовтня (відео)

Пам’ятник Миколі Касьяну встановлять 28 жовтня
Роботи по встановленню пам’ятника знаменитому земляку поряд з райвідділом міліції вже розпочалися. 14 вересня працівники міської сервісної служби викопали яму глибиною 1 м. 20 см. Виготовлена спеціальна арматурна сітка. 15 вересня фундамент був залитий. Безоплатно кременчуцький підприємець Микола Гвоздецький  привіз бетон, завдяки чому вдалося знизити вартість пам'ятника на 3 тисячі гривень. Полтавський бізнесмен обіцяє доставити гранітну плитку. Піском та щебенем також безкоштовно забезпечили працівники кобеляцького «Будсервісу». Це далеко не весь список людей, що активно допомагають у створенні пам’ятника.
— Відливатимуть пам’ятник з бронзи у Петербурзі, — інформує заступник міського голови Олександр Письмак. — Товщина оболонки становитиме 1,5 сантиметра. Це значить, що споруда буде вічна. Фігура видатної постаті виростатиме з брили каменю.
Пам’ятник планують встановити 28 жовтня. Строки розраховані з тим, щоб фундамент вистоявся протягом 28 днів.
Нагадаємо: заслужений художник України, скульптор із Харкова Сейфіддін Гурбанов згодився майже вдвічі зменшити ціну на пам’ятник. Гурбанов працюватиме безкоштовно. А гроші потрібні лише на матеріали для споруди, доставку та встановлення.
Автор: Любов ОНИЩЕНКО, «ЕХО з регіону»

16 вересня 2010, 14:58 | Кобеляки | Відео-новини
1. Володимир / 23 вересня 2010, 10:33
Про Касяна треба писати, щоби замість нормального меморіала не втулили якесь одоробло
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації