«Ми вже вчетверте виїжджаємо на цей ярмарок, — розповідає Парасковія Колодочка, підприємець із Кобеляк. — Продаємо свою олію по 9 гривень за літр. Люди охоче беруть нашу продукцію». Підтвердженням її слів була черга з десятка людей, в основному пенсійного віку, котрі вишикувалися біля автомобільного причіпа, з якого Колодочка продавала свій крам. За словами підприємця, за три години торгівлі вона продає 200–250 літрів олії. Не менш жваво люди купляли й іншу сільськогосподарську продукцію. Адже учасники ярмарку пропонували її за цінами на 20–25 відсотків нижчими, аніж ті, що зазвичай встановлюються на кобеляцькому ринку. Саме тому на правому боці площі Перемоги, де відведене місце для ярмаркувальників, завжди виникають черги. Крім зернових та олії на ярмарку торгують крупами, медом та цукром.
«Ми вже провели чотири ярмарки, — говорить начальник районного управління агропромислового розвитку Василь Шинкаренко. — Плануємо провести ще 4–5. Як правило, торгувати приїжджають 12–14 сільгоспвиробників». За словами посадовця, кобеляцькі виробники беруть участь і в ярмарках, котрі проводяться у Кременчуку та Царичанці. Там торгують м’ясокомбінат «Сяйво», кооператив «Радянський» та приватний підприємець Кочубей із Комендантівки.
Найактивнішими учасниками ярмарків є СТОВ «Здобуток» (керівник Микола Сердюк), СТОВ «Бережнівське» (Іван Байбара), фермерське господарство «Громада» (Сергій Жук). Крім них у заході беруть участь ПСП «Добробут» та «Деменківське», ПАФ «Мир», фермерські господарства «Пісочне» та «Віталій».
«Після першого ярмарку були скарги щодо того, що нібито всю продукцію одразу скупляють перекупники, — продовжує свою розповідь Василь Шинкаренко. — Хочу наголосити, що працівники управління постійно контролюють процес торгівлі. І ми бачимо, що купляють пшеницю та ячмінь різні люди». Водночас чиновник закликав кобелячан та гостей міста активніше брати участь у заході.