Футбол. Чемпіонат кобеляцького району

У неділю команда «Колос» (Кобеляки) в черговому матчі чемпіонату Полтавської області з футболу сезону 2010 р. на виїзді зустрічалася з командою «Колос» (Зіньків). Наші юні земляки перемогли з рахунком 3:1. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів. Після перерви на поле в другому таймі вийшов Родіон Фомін (Фома) і забив три голи. Дорослі зіграли в нічию — 0:0.
Інші результати туру: ФК «Велика Багачка» — «Молодь Педуніверситет» (Полтава) (0:1) 2:0 ФК «Лубни» — ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) (2:3) 3:2, ФК «Пирятин» — «Локомотив» (Гребінка) (2:0) 1:0, «Псьол» (Гадяч) — «Гірник» (Кременчук) (0:1) 0:2, ФК «Миргород» — «Темп» (Градизьк) (2:0) 2:2. Перенесений матч ХІХ туру «Нове життя» — ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) (0:0) 6:2. У дужках вказані результати юнацьких складів команд.
10 жовтня в Кременчуці відбувся фінал кубка області, в якому зустрічалися «Нове життя» (Андріївка) та ФК «Велика Багачка». Перемогу з рахунком 3:1 здобула команда «Нове життя».
У суботу на футбольних полях Кобеляччини відбулися матчі XХІV туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу, де було зафіксовано такі результати: (І ліга) «Бутенки-1» — «Динамо» (Кобеляки) 2:1, «Спарта» (Лутовинівка) — Красне 5:1, Іванівка — «Авангард» (Жуки) 1:3, Др. Гребля — «Спарта» (Білики) 3:0, «Дніпро» (Світлогірське) — Дашківка 1:2, «Спартак»(Рибалки) — «Колос» (Павлівка) 2:0 (ІІ ліга) Котовське — Вільховатка 1:1, «Будекспрес» (Кобеляки) — «Нива»  (Бродщина) +:-, Орлик — Василівка 4:1, Кірове — «Бутенки- 2» 1:2, «Араг» (Чорбівка) — Озера 1:0, перенесений матч ХХ туру Орлик — Вільховатка 2:0.

Турнірна таблиця чемпіонату Кобеляцького району станом на 11.10.2010 р.