Дорожчає життя, а разом з ним — і засоби його покращення
У так званих закладах, «де наливають», завжди є клієнти. Колись більше, колись менше. Подорожчання оковитої – не привід перейти на здоровий спосіб життя для справжніх любителів випити.
Бліц:
— Українець, росіянин, білорус без горілки жити не може.
Чоловік, який представився Сергієм Белянкіним із Євпаторії, ціною на горілку обурений. Каже: за 50 грам заплатив 5 гривень. Проте, напій заводського виробництва на так званий «сам жену» не міняє: для здоров'я і життя безпечніше.
Для перехожих, чий алкогольний досвід обмежуєтся святами, зростання цін на напої – теж новина не з приємних.
Бліци:
— Це тільки мінус. Тому що будуть самогонку робити, будуть труїтися люди
— Люди хоч якусь відраду мали, я не закликаю до того, щоб люди всі пили, ну хоч людина вип'є 50 грам - для неї це якось... розумієте?
— Нам все-одно. Ми не п'ємо. Ми тільки каву п'ємо.
Хлопець купив сувенірну пляшку горілки. Віддав за неї 73 гривні. Каже, на подарунок тітці. Цінами неприємно здивований.
Бліц:
— Звичайно, підвищувати ціни треба, але не дуже. Як пили, так і будуть пити/
Полтавці гворять: менше пити не стануть, із подорожчанням горілки очікують розквіту самогоноваріння. Економіст лікеро-горілчаного заводу на правах анонімності розповіла: для підприємства, яке чесно платить податки, встановлення мінімальної обов'язкової ціни на продукт – тільки на руку. Мовляв, менше покупців йтимуть до конкурентів, які уникають податків і за рахунок цього продають свій товар дешевше.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Фінанси
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном