Полтавский облсовет оккупируют ПР и «Батьківщина»

На Полтавщине обработаны данные из 80% участков области. Об этом сообщает интернет-издание «Полтавщина».
Как сообщают в областном штабе ПР, в Полтавский облсовет за Партию регионов проголосовало - 24,31%, за «Батьківщину» - 15,31%.
«Фронт Змін» имеет 7,15%, КПУ - 5,22%, Совесть Украины - 3,74%, Сильна Украина - 2,99%, ВО «Свобода» - 1,97%, Народна партия (Литвина) - 1,65%, Единый центр - 0,44%;
Не поддержали ни одного кандидата - 11,43%
Недействительных бюллетеней - 2,4%
Напомним, Полтавский областной штаб Партии регионов ведет параллельный подсчет голосов.

Автор: www.mobus.com


2 листопада 2010, 13:03 | Полтава | Політика
1. kosmos / 3 листопада 2010, 17:51
А я б сказав не "бідні-бідні люди", а "дурні-дурні люди"
2. KING / 3 листопада 2010, 19:51
Бідні бо дурні :)
Дурні бо бідні.
3. Любов / 3 листопада 2010, 21:21


За податковий кодекс уже забули?

"Лідер партії Сильна Україна, віце-прем'єр міністр України Сергій Тігіпко заявляє, що Податковий кодекс поліпшить підприємницький клімат в Україні.!

Українська Асоціація Видавців (УАВПП). Один із пунктів.
Статтею 294.8 Проекту ПКУ передбачено ставку єдиного податку у розмірі 1500 грн. для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність не за місцем реєстрації чи на всій території України. Оскільки видання та доставка навіть невеликих за тиражем газет і журналів зазвичай охоплює декілька населених пунктів, чи навіть областей, видавці, зареєстровані як ФОП, змушені будуть платити податок більш ніж в 7 (сім !) разів більший, ніж на сьогодні. Запровадження такої норми для соціально важливої та вкрай малоприбуткової преси означатиме фактично її знищення. В порівнянні з, наприклад, реалізаторами пива та столових вин п. б) ст. 291.2.1 Проекту ПКУ, для яких податок залишиться на рівні до 600 гривень, введення ставки 1500 грн. для преси виглядає більш, ніж несправедливо.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації