Місцем для ярмаркування вибрали сцену в актовому залі. А мимовільними учасниками імпровізованого торжища стали всі присутні у глядацькому залі. Спочатку глядачі дружно і весело аплодували українським пісням у виконанні ярмаркових артистів. Співали вони і про миленького, який дуже хотів вареників, і про козаків, які підманули Галю, і ще багато про що. У перервах між співами, одягнуті в національні костюми хлопці та дівчата встигали ще й ярмаркувати. Продавали капусту і картоплю, гарбузи і цибулю. А ще… чоловіків та жінок. Скільки у народному фольклорі розповідей про те, як чоловік неслухняну жінку на ринкові продавав, чи дружина — непутящого чоловіка?! От юні артисти і відтворили цей фольклор у своїх сценках.
Жодний ярмарок не може обійтися без циганок-ворожок. Були вони і на цьому. Одна із них навіть спустилася до зали і за кілька хвилин провістила майбутнє кільком глядачам. Педагогові нагадала нелегкі вчительські будні, а учневі неминучу розплату за невивчений урок.
Вокальні та драматичні номери змінювалися такими собі смачними паузами. Глядачів частували справжнісіньким українським салом та смачнючими пирогами. Так що від виступів можна було отримати не лише естетичне, але й гурманське задоволення.
Та, зрештою, не тільки і не стільки у салі справа. Головне, що сучасні хлопці та дівчата вийшли на сцену і продемонстрували щось із нашої суто української минувшини. І було помітно, що їм самим дуже подобалось виступати і дарувати позитивні емоції глядачам. Це ж підтвердила після закінчення ярмарку-концерту класний керівник Юлія Полянська.
— Мені здається, що вони самі отримали задоволення від власного виступу, — посміхнулася Юлія Василівна. — Вони обіцяли мене не підвести. І не підвели! Хоча й дуже хвилювалися.
Варто зауважити, що сама Юлія Полянська також брала участь у виступах і тим самим демонструвала своїм учням гарний приклад.
Готували ярмаркову програму на канікулах. А у підготовці її брали активну участь як батьки, так і педагоги НВК. Спільними зусиллями їм вдалося подарувати глядачам годину чудового настрою та гарних емоцій. Плюс до того ж зайвий раз згадати дещо з української культури та історії. А це вже немало, як для одного маленького незвичайного ярмарку.