Пейзаж з відходів – давайте милуватися!
Так, мешканці будинку 15, що по вул. Манагарова (Раківка), вже не довіряють комунальникам, котрі й досі не можуть розподілити сфери своїх повноважень.
Поки "Добробит" воює з КАТП-1628 і навпаки, люди потерпають від смороду та нечистот на власному подвір’ї. Зовсім недалеко, у провулку Зірковому, між будинками 3 та 5, утворилося іще одне звалище. Чого тут тільки не знайдеш… А поруч бігають діти і кричать один одному: "Ой фу, дивися, не вступи!"
Однак не далеко позаду лишився й центральний район міста. Дорогою від редакції "Програми Плюс" до міськвиконкому натрапиш принаймні два живописних звалища. Перше – біля паркану ДЮСШ №2, що по вулиці Квартальній. А друге – набагато "краще" – у дворах будинків №№4, 6 та 8, що по вул. Перемоги, біля міської єврейської громади.
Живописні купи сміття поруч зі сміттєвими баками, залишки будматеріалів, гори опалого листя та спиляних гілок, а ще – величезні калюжі після дощів, безліч бродячих собак та котів – і все це у центрі міста, до виконкому лише дорогу перейти.
- А влітку у нас тут взагалі дихати нічим, мухи та оси аж кишать. І на такому подвір’ї граються наші діти! – з відчаєм говорять мешканці будинків по вул. Перемоги. – Куди ми тільки не телефонували й не писали. Найбільше, на що здатні всі ці служби, – це обіцяти. І так обіцяють вже четвертий тиждень… Куди йде плата за ексвитрати, за які ми сплачуємо?! Увесь цей бруд приберуть, мабуть, лише тоді, коли смердітиме у кабінеті УЖКГ.
Судячи з масштабу звалища, до цього залишилося недовго.
- Після розподілу сфер відповідальності між "Добробитом" та "Житлорембудсервісом" автоматично почалися проблеми з вивезенням опалого листя, яке має виконувати КАТП-1628, – констатує факт Олександр Любенко, начальник УЖКГ міста. – Грошей на це, як завжди не вистачає, однак ми працюємо над цим питанням.
Та, окрім опалого листя, не зайвим було б вивезти і сміття. Ми запитали у заступника начальника УЖКГ Олександра Прядка (як нам пояснили у приймальній, саме до його відома входять звалища), чи збираються щось робити зі стихійними звалищами, можливо, треба надати їм врешті-решт офіційного статусу, однак нас запевнили, що нових звалищ не буде, вистачає Деївського, а зі стихійними постійно ведеться боротьба.
Результати ж цієї боротьби свідчать лише про її відсутність.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Суспільство
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном