Перша, організаційна, сесія районної ради шостого скликання почалася із виступу голови районної виборчої комісії Тетяни Гусак. Вона поінформувала присутніх про результати виборів до районної ради та повідомила, яку кількість мандатів отримали представники тієї чи іншої політичної сили. А розприділились вони наступним чином: «Партія регіонів» — 34 депутати, «Фронт змін» — 9, «Народна партія» — 6, «Батьківщина» — 5, «Єдиний центр» — 2, «Сильна Україна», «Соціалістична партія» —по 1. Варто зауважити, що у сесійній залі з’явилося багато нових облич — з 58 депутатів лише 19 сиділи на цих же кріслах за попереднього скликання. Головуючий — ним тимчасово обрали голову райдержадміністрації Сергія Шовкопляса — повідомив про створення фракцій: «Партії регіонів», голова фракції — Володимир Тараненко; «Фронту змін» — Сергій Бульбаха; «Народної партії» — Микола Таран, ВО «Батьківщина» — Геннадій Супрун.
Незабаром перейшли до найцікавішого — виборів голови районної ради. Із залу запропонували лише одну кандидатуру — заступника голови райдержадміністрації Володимира Левицького. Напевно, для більшості присутніх у залі це сюрпризом не стало — про імовірне висунення Володимира Івановича на цю посаду почали говорити одразу ж після закінчення виборів. Володимир Левицький вийшов на трибуну та коротко ознайомив із своєю програмою дій у разі обрання його головою районної ради. Згадував і співпрацю із науковцями, і пошук інвесторів, і створення нових робочих місць.
Після цього швидко обрали лічильну комісію, просто у залі надрукували виборчі бюлетені. У них було внесено єдиного кандидата — Володимира Левицького, нижче містилася графа — «не підтримую жодного кандидата». Голосування проходило швидко, весело та без серйозних затримок. Хоча, варто зауважити, що іще до його початку лідер фракції «Батьківщина» Геннадій Супрун повідомив депутатів: представники його фракції голосувати взагалі не будуть. Причини у Геннадія Івановича, на його думку, були вагомі: по-перше, представника «Батьківщини» не включили до лічильної комісії, а по-друге, жоден депутат із фракції не очолив якоїсь постійної комісії. Голова фракції «ПР» Володимир Тараненко спробував знайти компроміс та пообіцяв віддати «Батьківщині» регламентну комісію. Але отримав категоричну відповідь.
— Ми принципами не торгуємо! — відрізав Геннадій Супрун. І чотири депутати від «Батьківщини» таки не взяли участі в голосуванні.
Натомість успішно проголосували 52 інших присутніх у залі депутати. З них лише один «утримався», а 51 віддали голоси Володимиру Левицькому. Одразу ж у залі з’явилися квіти, і першим Володимира Івановича з обранням привітав однопартієць Сергій Шовкопляс. Міцні обійми двох керівників зафіксували знаковий момент — об’єднання в межах району обох гілок влади під прапорами «Партії регіонів». На посаду заступника голови районної ради запропонували кандидатуру ще одного «регіонала» — Миколи Перерви. Теж досить-таки очікувано. За Миколу Степановича проголосували 50 депутатів, двоє утрималися.
Після найголовніших — виборчих — питань присутні прослухали ще кілька звернень. Так Геннадій Супрун повідомив, що його фракція переходить до опозиції. Очікувано. Потім Геннадій Іванович закликав усіх депутатів проголосувати за приєднання до акції протесту підприємців проти нового Податкового кодексу. Цього ж прохав у колег і голова фракції «Фронту змін» Володимир Бульбаха. Але більшість депутатів, схоже, підтримувати підприємців була не налаштована, а тому проголосувала «проти».
Традиційний завершальний Гімн України налаштовував на роздуми. Якою вона буде — районна рада шостого скликання? Уже зрозуміло, що куценька опозиція у вигляді фракції «Батьківщина» не зможе як-небудь протидіяти абсолютній більшості. І навіть більша за чисельністю фракція «Фронту змін» не зможе якось серйозно вплинути на розподіл сил. Отже, рішення скоріш за все прийматимуться під «Партію регіонів». Лишається сподіватися, що рішення ці будуть лише на благо Новосанжарського району.