Перше, чому присвятили увагу - взаємодія правоохоронних органів, Служби Безпеки України, громадських організацій, громадськості та засобів масової інформації у процесі боротьби проти насильства відносно жінок.
Під час доповіді працівниками міліції звернуто увагу на факти сімейного насилля.
Великий інтерес в молоді викликали факти саме торгівлі «живим товаром », тобто перепродаж жінок для подальшої сексуальної експлуатації за кордоном та кримінальних проступків відносно жінок .
Проаналізувавши тему, можна говорити про те, що 80% жінок не звертаються за допомогою до правоохоронних органів. Навіть статистичні дані не дають повної картини, адже обліковуються зазвичай ті випадки, коли жінку госпіталізовано до лікарні з тілесними ушкодженнями, відтак надходять повідомлення безпосередньо з лікарень, а не від потерпілих, як повинно бути. І це на даний час можна виокремити, як велику спільну проблему. У таких ситуаціях, коли страждають жінки, слід звертатися до міліції негайно, а не через добу чи навіть і більше, адже чим оперативніше міліція вирахує нападника чи злочинця, тим швидше він понесе відповідальність за протиправні дії.
Тільки у Кременчуці за поточний рік 48 жінок потерпілими від пограбувань, 5 жінок отримали тілесні ушкодження, 8 жінок стали жертвами шахраїв, втім, як не прикро констатувати, з кожним днем ця цифра збільшується. Але покликані на боротьбу з будь-яким проявом зла, працівники міліції ніколи не залишаться осторонь тих, хто потребує допомоги, головне, щоб останні вчасно про неї повідомляли.