Google news
Вхід | Реєстрація

У що перетворяться новорічні ялинки

Після 14 січня почнеться масове викидання хвойних красунь з осель полтавців.
У Полтаві та Кременчуці з рештками хвойних дерев чинять по-різному.
Так, за словами заступника начальника управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому Андрія Ляміна, як і раніше, ялинки вивозитимуть до визначених місць кожного мікрорайону. За допомогою спеціального пристрою їх перетворюватимуть у вторсировину. Саме її використовують, опалюючи квіткові розсадники та для мульчування землі в КП «Декоративні культури». Кожного року це підприємство отримує 20 кубів такого палива.
Не доводиться вивозити новорічні дерева на смітник і кременчужанам. Там ними опікуються приватні підприємці, які спеціалізуються на виготовленні паливних брикетів із пресованої подрібненої деревини.
Цікаво, що в Кременчуці є спеціальна подрібнювальна машина, яка переробляє деревину на щепу. Є ця техніка і в КП «Благоустрій Кременчука». Але для утилізації ялинок її поки що не використовують.

Автор: Анна ДОВГОШЕЙ, www.poltava.pl.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль