Сало з прорістю продавали по 15-20 гривень за кілограм, кісточки – по 15, ребра по 30-35, м’якуш – по 40, ошийок – по 45, а балик – по 50 гривень. Це всередньому на 10 гривень дешевше місцевих щоденних базарних цін.
Покупці тогрувалися, продавці уступали. У чергах біля машин зустрічалися і люди з околишніх сіл. М’ясо розходилося швидко. Частенько питали яловичину. Її цього разу привезли тільки з виправної колонії разом із м’ясом птиці. Розійшлося все. Знову, як і минулого разу, не вистачило олії. «Світанок» привіз 56 літрів по 9 гривень, але її «розмели» вмить. Потім черга переметнулася до колонійської машини. Там ще продали 55 літрів. Молоденьку продавщицю через цей продукт ледь не «задавили», як зізналася та. ТОВ «ЛОС» продавав цукор по 420 гривень за мішок, та по 8.40 – за кілограм. Літрами брали чутівську «згущонку». Велика черга вишикувалася біля автомобіля з яйцями із Нового Тагамлика. Купували рибу – товстолобів та пеленгасів. «До такого ярмарку якби ще грошенят у кишені», – похитав головою немолодий чоловік, – «то жити можна».
На фото: Ірина ХВОРОСТ із Кошманівки пропонує м’ясо на вибір, яке покупцям сподобається. Усе порубане невеликими акуратними шматочками. Каже, що різали й рубали порося цієї ночі, навіть поспати не вдалося. Зате свіжу продукцію люди брали охоче. Вигідно й реалізатору. Товар розходиться набагато швидше, ніж у Кошманівці, без особливого клопоту.