Службова перевірка підтвердила достовірність оприлюдненої інформації в частині порушення помічником чергового, з яким спілкувалася журналіст, службової Інструкції, що регламентує порядок реєстрації та розгляду звернень громадян в органах і підрозділах внутрішніх справ.
Зокрема перевіркою з’ясовано, що помічник чергового не вжив необхідних заходів для організації виїзду на місце події слідчо-оперативної групи, яка чергувала того дня у повному складі. Слід зауважити, що через непрофесіоналізм вказаного працівника міліції у представника мас-медіа склалося хибне негативне враження про роботу Гадяцької міліції, яке автор висловила у статті.
Необхідно відзначити, що згідно вимог чинного законодавства слідчо-оперативна група у будь-якому райвідділі області працює щодобово (й у Гадяцькому районі зокрема). Окрім того, до забезпечення охорони громадського порядку залучаються працівники підрозділів державної служби охорони і Державтоінспекції УМВС.
У непорозумінні, яке виникло між журналістом і міліціонером, винен власне помічник чергового, котрий не зумів організувати виїзд чергових нарядів за викликом та не повідомив про подію черговому, який знаходився у сусідньому кабінеті.
За непрофесійні дії наказом керівництва міліції помічника чергового звільнено із займаної посади. За результатами службової перевірки, ініційованої керівництвом Управління внутрішніх справ області, оперативному черговому райвідділу оголошено сувору догану, а начальникові штабу райвідділу – догану за неналежний контроль за діяльністю підлеглих.