Вхід | Реєстрація

Для профілактики повені на Полтавщині потрібно 260 тис. грн

Для профілактики повені на Полтавщині потрібно 260 тис. грн
Найбільші затори на річках, які внаслідок танення снігу та опадів можуть призвести до паводку, - у Новосанжарському, Полтавському та Карлівському районах. Саме населені пункти цих районів перебувають у зоні ризику щодо підтоплення.
Щоб усунути затори, які утворилися протягом зими, за підрахунками управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, цьогоріч необхідно близько 260 тис. грн. Порівняно з минулим роком ця сума значно менша. Та й ризик підтоплення теж не значний. Так, у 2010 році на запобігання підтопленню використали 350 тис. грн. Тоді у зоні ризику опинилося 300 населених пунктів, 39 тис. людей, а підтопило всього 4% - 12 населених пунктів.
«Щодо пропуску повені цього року, то значних ускладнень не слід очікувати», - зауважив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Михайло Андрусенко.
У свою чергу начальник Полтавського Гідрометцентру Володимир Богмацера зауважив: «У січні і лютому ми опадів не добрали. Ситуація складна тим, що не знаємо, що буде у березні. До 6 березня опадів не очікується, а потім можуть піти дощі». Він також заспокоїв, що наразі запасів води фактично немає і промерзання ґрунту не значне (30-40 см).

Автор: poltavanews.com.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Надзвичайне
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації