Молодь рветься в армію

Напередодні Дня захисника Вітчизни у військові частини надійшло поповнення. До Кременчуцького 107-го реактивно-артилерійського полку прибули на службу 15 новоспечених солдатів. Незважаючи на політичні спекуляції про те, що у нинішній армії навіть мила для солдатів немає, у Кременчуці для новобранців знайшлося все необхідне: «Молодь одягнута і взута, харчів вистачає», – повідомив начальник Кременчуцького гарнізону Сергій Шкуратов. Цього року призовників небагато, але служити вони хочуть. Завзяття юнаків підігріває не патріотизм, а прагматизм, бо сьогодні роботодавці більш охоче працевлаштовують тих, хто відслужив в армії. Офіцери кажуть, що нинішній призов більш якісний – юнаки здорові та зацікавлені у службі, працювати з такими добре, якби не… фінансові негаразди. Нещодавно у солдатів розпочався навчальний рік, але матеріальне забезпечення, зокрема паливно-мастильні матеріали – в дефіциті. За таких умов солдати проводитимуть більше часу у навчальних класах, ви­вчаючи військову теорію. Через фінансові труднощі з військової частини масово звільняються контрактники. Більшість прощається з військовою службою одразу ж після завершення терміну контракту, загалом контрактники незадоволені низькою зарплатою (близько 1000 грн) та відсутністю житла. Випробування для новобранців Економічна криза пішла в наступ на українську армію ще взимку минулого року. Тоді через борги кременчуцька військова частина залишилася без тепла і казарми опалювали буржуйками. — Наразі полк заборгував за енергоресурси ВАТ «Полтаваобленерго» 27 тис. грн. Клуб та одна з казарм не опалюються, солдати проживають в іншій казармі, де є тепло. Буржуйки та польові кухні напоготові, якщо загостриться конфлікт із постачальниками енергоресурсів, знову перейдемо на проживання у польових умовах, у резерві є вагон вугілля, – коментує начальник Кременчуцького гарнізону Сергій Шкуратов.

Автор: www.panorama.pl.ua

3 грудня 2009, 14:09 | Кременчук | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації