Молодь рветься в армію
Незважаючи на політичні спекуляції про те, що у нинішній армії навіть мила для солдатів немає, у Кременчуці для новобранців знайшлося все необхідне: «Молодь одягнута і взута, харчів вистачає», – повідомив начальник Кременчуцького гарнізону Сергій Шкуратов.
Цього року призовників небагато, але служити вони хочуть. Завзяття юнаків підігріває не патріотизм, а прагматизм, бо сьогодні роботодавці більш охоче працевлаштовують тих, хто відслужив в армії. Офіцери кажуть, що нинішній призов більш якісний – юнаки здорові та зацікавлені у службі, працювати з такими добре, якби не… фінансові негаразди. Нещодавно у солдатів розпочався навчальний рік, але матеріальне забезпечення, зокрема паливно-мастильні матеріали – в дефіциті. За таких умов солдати проводитимуть більше часу у навчальних класах, вивчаючи військову теорію.
Через фінансові труднощі з військової частини масово звільняються контрактники. Більшість прощається з військовою службою одразу ж після завершення терміну контракту, загалом контрактники незадоволені низькою зарплатою (близько 1000 грн) та відсутністю житла.
Випробування для новобранців
Економічна криза пішла в наступ на українську армію ще взимку минулого року. Тоді через борги кременчуцька військова частина залишилася без тепла і казарми опалювали буржуйками.
— Наразі полк заборгував за енергоресурси ВАТ «Полтаваобленерго» 27 тис. грн. Клуб та одна з казарм не опалюються, солдати проживають в іншій казармі, де є тепло. Буржуйки та польові кухні напоготові, якщо загостриться конфлікт із постачальниками енергоресурсів, знову перейдемо на проживання у польових умовах, у резерві є вагон вугілля, – коментує начальник Кременчуцького гарнізону Сергій Шкуратов.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Суспільство
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном