Вхід | Реєстрація

Мер Кременчука збіднішав удвічі

Мер Кременчука збіднішав удвічі
Керівники Кременчука біднішають на очах. За минулий рік вони втратили у статках та автомобілях. Так, міський голова Кременчука Олег Бабаєв вже не мільйонер, яким був рік тому і його капітал не перевищує 600 тисяч гривень. Заступники міського голови за останній рік, якщо вірити їхнім деклараціям про доходи, теж втратили у капіталах.
У перших осіб нашого міста немає власних автомобілів, будинків та дач, ( про них у деклараціях вони не згадують). Однак, за прибутками керівники міста без сумніву увійшли б у місцевий журнал "Форбс", у якому б описували  багатостраждальне життя керівників міста.
Однак все по порядку. Міський голова Олег Бабаєв, який хоч і втратив звання мільйонера, все одно залишається найбагатшим чиновником серед своїх підлеглих.
Якщо минулого року у нинішнього мера було на рахунках в банках, майже, три мільйони гривень та квартира в Києві, то ні мова про просту загальну суму сукупного доходу. Дохід першої особи Кременчука складає 566374 гривень. З них заробітна плата, а мова про період, коли нинішній мер працював ще нардепом - лише 183 тисячі 709 грн. Втім, такий рівень зарплати не забороняє отримання матеріальної допомоги. Її у розмірі майже 35 тисяч гривень мер отримав так само як і 347 тисяч 814 гривень дивідендів та відсотків.
Його перший заступник Андрій Погрібний теж тримається досить непогано на плаву. На минулих виборах перший заступник мера вклав в озеленення та будівництво спортивних майданчиків на виборчого окрузі, що на вулиці Тельмана, не менше трьохсот тисяч гривень. А за декларацією перший віце-мер заробив минулого року лише 8668 гривень.
Однак джерело життя - не у зарплаті.  Андрій Погрібний ще отримав 491 тисячу  788 гривень сукупного доходу, з яких переважна більшість - майже півмільйони грн. - дохід від підприємницької діяльності.
Цікаво, що у нинішній декларації перший віце-мер не згадує ні автомобілів, ні човна, які були у нього ще рік тому.
Дещо гірший фінансовий стан минулого року був  у заступника міського голови Віктора Калашника. Перед своїм призначенням на посаду він займався бізнесовими справами, але будівництво вочевидь справа не вигідна. За оприлюдненою податковою декларацією у пана Віктора нічого немає - лише заробітна плата розміром у 23979 гривень. На такі гроші особливо не пошикуєш, але у цій справі виручає дохід членів сім"ї - ще 307 тисяч грн.
Решта керівних осіб мерії показує у справі заробітку більш менш стабільні фінансові результати. Так, секретар міської ради Василь Івко отримав загальний дохід за минулий рік у розмірі 128 тисяч 805 гривень. В цій сумі - показник отриманих дивідендів, які нараховано у розмірі 8433 гривні та заробітна плата - ще 109125 тисяч гривень. Гроші звісно не такі, як отримують наші українські олігархію, тож минулого року секретар міської ради отримав з бюджету матеріальну допомогу - ще 11246 гривень.
Не обійшовся минулого року без матеріальної допомоги "по бідності" й керуючий справами Микола Бугаєнко. Зважаючи на його невеликий розмір зарплати - лише 101 тисяча гривень, матеріальна допомога у кількості ще 10 тисяч гривень, зайвою чиновнику не була.
Заступник міського голови з фінансів - Тетяна Неїленко минулого року заробила 110899 гривень. Ще - отримала матеріальну допомогу розміром у 10625 гривень та 696 гривень доходу гонорарів за наукову та викладацьку роботу.
Відносно стабільне фінансове становище й у інших заступників мера. Зокрема, заступник міського голови Валерій Медведовський заробив минулого року на посаді директора КП "Кременчукводоканал" майже 146 тисяч гривень. Матеріальну допомогу по бідності він собі не виписував.
Заступник міського голови Володимир Тараторін, який опікується у Кременчуці  інвестиціями, отримав минулого року 44313 гривень зарплати та ще 2855 гривень матеріальної допомоги.
Фахівець з будівництва Микола Воловик до свого призначення працював у бізнесі й отримав загальний дохід у сумі 151691 тисячу гривень.
Наймолодший з заступників Олега Бабаєва - Віталій Малецький теж минулого року не шикував. Заробітну плата його можна назвати скромною - всього 47 773 гривні та матеріальна допомога - ще майже 5 тисяч гривень.

Автор: Олександр Курилов, «Програма плюс»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
Читайте також
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації