«Колос» (Кобеляки) — ФК «Миргород» — 3:1 (1:0)
Судді: Ю. Павлюченко, С. Гостищев, В. Тулин (всі — Полтава)
Кобеляки: Варич, Гулордава, Рєдчиц, Волочай, Колінько, Бажан, Калюжний (Скрипкін, 80), Лупинос, Немченко (В. Ломаков, 80), Я. Ломаков (Стратій, 56), Кухта (Мурашов, 63)
Миргород: Лисенко, Коломієць, Половин, Ковтун, Дяченко (Шкачук, 70), Халява, Голиш, Назаренко, Осиненко, Овдієнко, Бобров
Голи: Кухта (27), Бажан (66), Стритій (90+1) — Халява (82)
Попередження: Волочай (21), Рєдчиц (59) — Назаренко (27), Голиш (58)
Вилучення: Голиш (89, друге попередження)
Молодіжні склади: 1:0 (Владислав Янковський, 49)
Кобеляцькі вболівальники сподівалися на позитивний результат у звітному матчі, адже, як відомо, «вдома і стіні допомагають». Футболісти місцевої команди не підвели власних вболівальників, здобувши перемогу з рахунком 3:1.
З перших хвилин господарі пішли в масовану атаку, але «Миргород» і не думав відсиджуватися в обороні. Важка перемога в попередньому турі над футболістами ДЮФШ «Ворскла» (4:3) додавала впевненості гостям. На кожну атаку господарів миргородці намагалися відповідати своєю контратакою, проте більш небезпечно виглядали випади кобеляцької команди.
Уже перший момент біля воріт Лисенка повинен був завершуватися голом, проте з небезпечним ударом Ярослава Ломакова кіпер гостей з труднощами, але впорався. Більшу частину матчу «Колос» провів в атаці. Багато комбінуючи, змінюючи напрямок атак, граючи швидко та невимушено, господарі створили багато небезпечних моментів. На 20 хвилині Кухта вийшов на оперативний простір та у боротьбі проти захисників гостей спромігся завдати удару — прямо в руки воротарю. Тиск на ворота «Миргорода» збільшувався. Лише якимось дивом на 26 хвилині м’яч не опинився у воротах гостей після двох підряд «убійних» ударів Ломакова (влучив у перекладину) та Волочая. А вже через хвилину на табло стадіону напроти назви місцевої команди засвітилася «одиничка». Це Кухта результативно завершив простріл Немченка.
До кінця першого тайму м’яч ще один раз побував у сітці воріт «Миргорода», проте під час атаки Бажан підіграв собі рукою, тому гол не зарахували.
Після перерви «Колос» подвоїв рахунок. Бажан на лівому фланзі з гострого кута ефективно підсікає м’яч, після чого плямистий цілує дальню стійку та влітає у ворота. Після другого голу господарі вже традиційно «підсіли». Бачачи це, гості потихеньку почали брати гру у свої руки. Ще перед пропущеним голом повинен був забивати Коломієць, проте з вигідної позиції гравець «Миргорода» поцілив вище воріт. Згодом ще в одному моменті Олександр не зміг результативно перекинути Варича. Наприкінці зустрічі гості таки спромоглися відквитати один м’яч. Сергій Халява на 82 хвилині скористався помилкою оборони господарів та головою відправив плямистого у ворота кобелячан. На більше «Миргорода» вже не вистачило. А вже на доданих хвилинах гравець «Колоса» Євген Стратій поставив жирну крапку в матчі. 3:1 — перша перемога «Колоса» в новому сезоні. У напруженому матчі молодіжних складів усе вирішив єдиний гол сина головного тренера кобеляцького «Колоса» Олександра Янковського — Владислава. Олександр Янковський (головний тренер «Колоса):
— Тяжка гра. Валідольна. Наче й зіграли непогано (особливо дорослі). Молоді важкувато провели свою гру, не з тим настоєм вийшли на неї. Дорослі зіграли набагато краще, але їхня реалізація була слабкою. Якби ми реалізували всі свої моменти в першому таймі, то напевно нам було б легше сьогодні. Хлопці старалися, боролися. Гадаю, сьогоднішня перемога повністю заслужена.
— Кого б ви виділили у складі своєї команди?
— Олега Бажана. Він великий об’єм роботи зробив сьогодні. Змінився у плані психології, заспокоївся, емоційно став більше стійкий.
— Чому попередній матч з Дмитрівкою для вашої команди закінчився з негативним рахунком (2:4)?
— Важко сказати. Я не хочу коментувати суддівство, але коли в ситуації всі бачать (я також), що футболіст знаходиться «поза грою» у момент забивання гола, — то важко щось коментувати. На виїзді один отримати, а потім другий… це велика фора, велика. По самовіддачі претензій до хлопців не маю.
Наступну свою зустріч кобеляцька команда проведе в Зінькові 15 травня.
Інші результати туру: ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) — «Колос» (Зіньків) — (3:0) 7:0, «Молодь» (школа-інтернат №1, Полтава) — «Темп» (Градизьк) — (2:0) 0:2, «Локомотив» (Гребінка) — «Колос» (Дмитрівка) — (1:1) 1:0, ФК «Лубни» — «Псьол» (Гадяч) — (0:2) 3:0, ФК «Глобино» — ФК «Пирятин» — (1:4) 1:4. У дужках вказані результати юнацьких складів команд.

11 травня 2011, 19:17 | Кобеляки | Спорт і здоров'я