Вхід | Реєстрація

Сергій Терела: «Важка музика, алкоголь і наркотики — це вибухова суміш»

Сергій Терела: «Важка музика, алкоголь і наркотики — це вибухова суміш»
Далеко не всі жителі міста і посадові особи позитивно ставляться до проведення в Кобеляках фестивалю «Вйо, Кобеляки!»
Якщо читачі пам’ятають, то ще у минулому році на сторінках нашої газети точилися дебати щодо формату самого фестивалю і символіки, яку обрали його організатори. Думки висловлювались різні — від схвалення до різкої критики.
І ось зараз, коли розпочались і тривають заходи по підготовці чергового «Вйо», свою точку зору про фестиваль вирішив висловити начальник Кобеляцького райвідділу внутрішніх справ Сергій Терела. «Напевне, це не зовсім справа міліції — полемізувати у пресі, — одразу зазначив Сергій Миколайович. — Але інколи, як у даному випадку, мені дуже хочеться, щоб громадськість міста, депутати міської і районної рад, виконавча влада задумалися, зважили всі можливі «плюси» і «мінуси» цього дійства.
Сергій Терела ще в минулому році, після резонансного вбивства одного із учасників «Вйо, Кобеляки!», заявив, що буде виступати категорично проти проведення цього заходу в Кобеляках. Зараз він свою точку зору не змінив.
«Найприкрішим у цій ситуації є те, — констатував Сергій Терела, — що керівництво міськради не побажало вислухати рекомендації міліції. Хоча домовленість про це була ще в минулому році. І ось у минулий понеділок я дізнався, що дозвіл на проведення «Вйо, Кобеляки!» вже наданий».
На думку начальника міліції, проводити подібний музичний фестиваль у Кобеляках недоцільно з ряду причин. По-перше, ні Полтавщина, ні Кобеляки не є традиційними осередками рок-музики. Терела говорить: «Я б ще зрозумів, аби в місті проводили фестиваль української народної пісні. Зрозумів би і підтримав, аби відбувся грандіозний гала-концерт учасників місцевого шоу «Вмію співати». А так до нас з усієї України з’їдуться, нехай вибачають мене за відвертість, не найкращі представники не найкращої субкультури». По-друге, на думку начальника міліції, хибним кроком є проведення фестивалю на березі річки. Це ускладнить підтримання громадського порядку і безпеки. «Якщо вже проводити фестиваль, то в Будинку культури, там міліція зможе попередити або ліквідувати будь-яку позаштатну ситуацію», — сказав Сергій Миколайович.
Також він не приховує, що є противником рок-фестивалів взагалі. Адже вважає, що незмінними супутниками таких заходів є алкоголь і наркотики. «Важка музика, алкоголь і наркотики — це вибухова суміш і водночас міна продовженої дії. Невже це потрібно кобелячанам і їх дітям?» — резюмував начальник міліції.

Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО з регіону»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
2 червня 2011, 08:29 | Кобеляки | Суспільство
1. Водій / 3 червня 2011, 21:13
1. Вик / сьогодні, 19:18 (с):
Що ви зараз можете дати молоді окрім гала- концерту "Вмію співати"?
ВЙО для відриву з наркотою. Вам цього більш за все хочеться окрім "Вмію співати"? Більше нема варіантів альтернативи? Здорово. Супер.

«Я б ще зрозумів, аби в місті проводили фестиваль української народної пісні. Зрозумів би і підтримав, аби відбувся грандіозний гала-концерт учасників місцевого шоу «Вмію співати». А так до нас з усієї України з’їдуться, нехай вибачають мене за відвертість, не найкращі представники не найкращої субкультури»
Мужиче, ти молодець! Давай іще! Не сци називати в голос речі своїми іменами! Таких як ти ось як не хватає! Повсюди одна залякана сцикопіхота.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації