Про це говорить міська влада й обіцяє невдовзі всі недоліки усунути.
Кременчук «прославився». Вся Україна бачила, як у нас через дощове море на вул. Першотравневій зупинився рух тролейбусів, як у котловані по вул. Шевченка ледь не втопився хлопчик, як залишилася без світла Міська дитяча лікарня. Проте влада каже: «ЧП» не було, а наслідки стихії ліквідовували оперативно і злагоджено. 4 липня мер Олег Бабаєв зібрав з цього приводу прес-конференцію, на якій, перш за все, подякував МНС-никам та комунальникам за роботу і сказав спасибі… зливі за те, що виказала проблеми, над якими терміново треба працювати, аби не сталося справжнього лиха.
Першою у переліку стоїть проблема розмивання піщаної кручі в районі вул. Хорольської.
Другою – проблема затоплення центру. Вул. Першотравнева пливла, як завжди. А все тому, що станція перекачування в парку «Ювілейний» не могла впоратися з натиском води, яка стікала сюди з усієї центральної частини міста: з 4-х існуючих насосів робочим був лише один. На місце потопу міський голова виїхав особисто і став свідком того, як захлинались у дощовому морі автівки, як вода підступала до цоколю колишнього кафе «Шляпа». На допомогу викликали пожежників, і вони осушили море за 3 години. А присутність при цьому Олега Бабаєва не була даремною: на станції перекачування наступного дня встановили орендовані насоси. Влада обіцяє, що це тимчасово, за 1-1,5 місяці будуть придбані нові.
Традиційно під час зливи топило Лашки, Третій Занасип, вул. Леонова та вул. Карнаухова, що на Молодіжному. Влада каже, що проблеми їй відомі, й обіцяє їх вирішити: вже готовий проект водовідведення на Третьому Занасипу, виділені кошти на розробку проекту реконструкції зливової каналізації в районі вул. Карнаухова та Тельмана (Молодіжний), працюватимуть над розробкою проектів відведення стоків зі шляхопроводів під мостами в районі залізничного вокзалу та ринку «Придніпровський». Проте з давньої історії відомо: обіцяти – ще не означає зробити.