«Дрижина» — чемпіон першого кола району

У суботу відбулися перенесені матчі чемпіонату району з футболу.
Досить несподіваний результат було зафіксовано в с. Красне, місцева команда «Красне» перемогла команду «Сокіл» (Білики) з розгромним рахунком 6:2. У Др. Греблі господарі, обігравши без проблем з рахунком 3:0 команду «Будекспрес» (Кобеляки), здобули свою 8 перемогу і вийшли на перше місце в турнірній таблиці. У Рибалках місцевий «Спартак» у драматичному поєдинку поступився кобеляцькому «Динамо» з рахунком 4:3.
чемпіонату Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з футболу серед команд сільських громад району станом на 18.07.2011 р.

12 «Колос» (Павлівка) 11 1 1 9 17:31 -14 4

16 липня відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу кубка ІІ ліги «Золотий Колос» з футболу сезону 2011 року. Поступившись у перших матчах, досить впевнено взяли реванш команди «Котовське» та «Чапаєве» (Червоні Квіти), які на власному полі перемогли команди «Орлик» та «Водник» (Вільховатка) з однаковим рахунком 9:1. «Дніпро» (Світлогірське) на виїзді перемогло «Добробут» (Озера) — 3:0. Досить цікаве та непередбачуване протистояння відбулося в селі Кірове, в якому господарі приймали команду «Урожай» (Мідянівка). У цьому матчі глядачі побачили аж 5 голів. Тричі відзначилися господарі, які два голи забили з пенальті, а один — з положення поза грою, та двічі гості. Поступаючись по ходу зустрічі 2:0 та граючи з десятої хвилини матчу вдесятьох, гості зрівняли рахунок в матчі ще в першому тайм. На сімдесят п’ятій хвилині  «Урожай» взагалі залишився грати вдев’ятьох. А на восьмидесятій хвилині матчу головний арбітр матчу Андрій Поцелуйко призначив 11 метровий удар, а господарі вміло його реалізували. Граючи в меншості, в одній із контратак, після удару Валентина Ломакова, м’яч у штрафній потрапив гравцю в руку, але господарям суддя пенальті не дав. Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу господарів з рахунком 3:2, але ця поразка для гостей була рівна перемозі. Перший матч закінчився з рахунком 2:1 на користь гостей. Мідянівка пройшла до 1/2 фіналу завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів на виїзді.
Перші півфінальні матчі між командами «Котовське» — «Урожай» (Мідянівка) та «Чапаєво» (Червоні Квіти) — «Дніпро» (Світлогірське) відбудуться 23 липня, а матчі-відповіді — 30 липня.
Спортивний анонс
23.07.2011 р. відбудуться матчі ХІІ туру чемпіонату району з футболу сезону 2011 року, в якому зустрічатимуться такі пари команд: „Будекспрес” (Кобеляки) — «Іванівка», «Спартак» (Рибалки) — „Лан” (Шенгури), «Красне» (Красне) — „Колос” (Павлівка), «Дашківка» — «Дрижина» (Др. Гребля), «Сокіл» (Білики) — „Динамо” (Кобеляки), „Бутенки” — „Спарта” (Лутовинівка).
У середу, 27 липня відбудуться перші матчі 1/4 фіналу кубка району з футболу, а матчі-відповіді відбудуться 3 серпня, початок о 18:30.

Автор: Валерій ЄВТУШЕНКО для «ЕХО з регіону»

21 липня 2011, 17:56 | Кобеляки | Спорт і здоров'я