До Єревану з’їхалися представники 47 країн. Україну представляли Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим Володимир Константинов, голова Запорізької обласної ради Павло Матвієнко, депутат Рівненської міської ради Світлана Богатирчук-Кривко, Гадяцький міський голова Тетяна Савченко. «Я ніколи не була у цій країні, – ділиться враженнями від поїздки Тетяна Миколаївна. – Рівень життя там приблизно такий же, як і в нас. У Вірменії на даний час проживають всього 3 млн. людей. 7 млн. чоловік емігрували у різні країни світу, у тому числі і до нашої країни. У самому Єревані проживає 1 млн. людей. Якщо порівнювати розвиток Єревану з нашою столицею, то ми пішли набагато вперед. Такого розмаху будівництва, яке спостерігаємо у Києві та у великих містах України, там немає.
Промисловість, в основному, представлена переробкою сільгосппродукції і легкою промисловістю. У селах займаються скотарством, вирощують овочі і фрукти. Пейзаж країни дуже красивий, але умови проживання гірші, ніж у нас. Камінь – гори, камінь – гори. Дивуєшся, що в них вистачає сили і натхнення щось вирощувати. У вірмен є три символи: гора Арарат, гранат та їхні джеми. Джемами з волоського горіха та гарбуза вони пригощали і нас. Люди дуже гостинні, приємні, дружелюбні. Спілкуватися було дуже легко, бо й вони говорять російською. У Вірменії збереглося багато історичних пам’ятників. Там дуже шанують і бережуть свою історію. Багато пам’ятників національним героям. Люди дуже віруючі, там багато храмів і церков, збудованих ще на початку нашої ери. Є храми прямо у скелях. Дуже багато фонтанів. Вони рятують від спеки, в літку тут +38–39 градусів. Звичайно, є у Вірменії і свої проблеми».
Як член Комітету, Тетяна Савченко була присутня при розгляді всіх питань, включених в повістку дня засідання. При прийнятті резолюції по питанню енергопостачання та енергоефективності на регіональному рівні, доповідачем по якому був представник Росії, брала участь у голосуванні за поправки, виходячи з інтересів нашої держави, підтримувала пропозицію делегації України в більш широкому застосуванні видів палива, альтернативних газу, поширенню досвіду Європейських країн в цьому напрямку та вивченню можливостей розробки спільних з іншими державами проектів по впровадженню енергоефективних технологій в енергетичному секторі України.
Взяла участь в обговоренні питання «Прибуття мігрантів з Південного Середземномор'я: виклик для місцевих і регіональних влад».