Громадський транспорт – це фактично кров міста, говорять мешканці Полтави. Коли в неї рух уповільнений – стає весь організм, тобто, населений пункт. Особливо погано влітку ходить пільговий транспорт, кажуть пенсіонери.
Бліци:
- Не часто їздять взагалі.
- Якщо безкоштовним транспортом, той, що для пенсіонерів, то дуже важко виїхати.
- Вони особливо не забиті, але раніше ж виїжджали на маршрут 80, а зараз 30 виходе.
- Важко, тролейбусів майже немає. Не те, що мало, а їх взагалі немає.
Тому і доводиться пенсіонерам, кажуть вони самі, чекати на зупинках і 20, і 30 хвилин. Крім того, обурюються люди, стабільного графіку в електротранспорту взагалі немає.
Бліци:
- Ну, десь годину.
- Ну, пільгового транспорту, якщо не зранку та не ввечері, то цілу годину можна чекати, а то і більше.
- І по 20 хвилин, якщо тролейбуси, а автобус частіше, тому що він платний, а про пенсіонерів ніхто не думає взагалі.
Заступник начальника відділу транспортних перевезень та зв'язку Полтавського міськвиконкому Олександр Шендріков у телефонній розмові говорить: пільгового транспорту і справді стало менше, але це пояснює тим, що громадський транспорт курсує за літнім графіком. Цієї пори через те, що багато людей виїжджає з міста і пасажиропотік меншає, відповідно, на 30% стає менше автобусів та тролейбусів. Олександр Шендріков додає: є проблеми й з рухом пільгових автобусів. Вони виникли через технічні недоліки, але з понеділка, пообіцяв, їх усунуть і транспорт повернеться на лінію, резюмує заступник начальника відділу транспортних перевезень та зв'язку Полтавського міськвиконкому.