Google news
Вхід | Реєстрація

У Галущиній Греблі встановили обереги

У Галущиній Греблі встановили обереги
У п'ятницю, 12 серпня в селі Галущина Гребля на в'їздах до населеного пункту були встановлені та освячені «поклонні хрести». Кошти на виготовлення та встановлення оберегів надав уродженець села Юрій Олексіович Сухомлинов. Зараз він проживає у місті Київ та працює на керівній посаді у департаменті Міністерства палива та енергетики України.
На освяченні були присутні односельчани, а також мама Юрія Олексійовича — Галина Антонівна, яка проживає у Галущиній Греблі. На її адресу лунали слова подяки та побажання всього найкращого у її житті. Процедуру освячення провів благочинний Новосанжарського району, настоятель Дудкиногаївської церкви отець Ярослав.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Нові Cанжари | Актуально
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль